Skvělé tipy

4 způsoby, jak vylepšit nebo nadobro změnit design auta

Automobil je důležitou součástí domácnosti a mnohý z nás si fungování bez něj neumíme představit. Auto je však spotřební zboží a jakmile se znehodnotí, měníme ho za nové.

V současnosti je však velkým trendem kupovat si ojeté vozy ze zahraničí. Tyto vozy však mají už co-to odžité a proto nemůžeme očekávat dlouhou životnost tohoto auta.

Pokud byste si chtěli vylepšit design vašeho auta, což by vám mohlo pomoci?

Wrap fólie

Toužíte po brusu novém vzhledu, ale nechce se vám do přelakování? Vyzkoušejte stylové wrap folie, které vašeho mazlíka na čtyřech kolech změní k nepoznání a současně ochrání i lak. Věřte, že automobil bude vypadat jako nový a každý se za ním otočí!

Autopotahy

V případě starších automobilů je nutné uvažovat i na zkrášlení interiéru. Pomoci může výměna rádia, výměna volantu, avšak pomoci vám nejvíce mohou nové potahy do auta. Starší vozy mají potah sedaček výrazně opotřebovaný. Sem tam se vyskytnou nějaké trhliny, které je nutné zamaskovat.

Nové autopotahy však všechno vyřeší.

Pokud byste chtěli zatraktivnit váš volant, doporučujeme koupit kvalitní kožený potah na volant.

Autopotahy oceníte, pokud v autě vozil domácí mazlíčky, popřípadě máte malé děti.

Puklice

Každý, kdo si bude ohlížet vaše auto, si podívá jakou značku pneumatik používáte a to jaké puklice, či disky používáte. V případě novějších aut se častěji využívají elektrony (hliníkové disky). V případě starších aut se spíše využívají moderní puklice.

Pokud chcete zatraktivnit vaše auto, zlepšete design vašeho auta právě moderními poklic. Vybírejte si značkové, přesně na váš typ auta a kol.

Deflektory

Protiprůvanové lišty, které zlepší design vašeho auta, sluší každému auto, zejména však těm starším, které potřebují modernizovat. V čem je jejich výhoda?

Jejich výhoda je především v tom, že poskytují přirozené proudění vzduchu a brání tak zamlžování oken během deště a mlhy. Využijí je i kuřáci, kteří mohou mít během jízdy pootevřené okno.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.