4 způsoby, jak vylepšit nebo nadobro změnit design auta

Automobil je důležitou součástí domácnosti a mnohý z nás si fungování bez něj neumíme představit. Auto je však spotřební zboží a jakmile se znehodnotí, měníme ho za nové. V současnosti je však velkým trendem kupovat si ojeté vozy ze zahraničí. Tyto vozy však mají už co-to odžité a proto nemůžeme očekávat dlouhou životnost tohoto auta. Pokud byste si chtěli vylepšit design vašeho auta, což by vám mohlo pomoci?

Wrap fólie

Toužíte po brusu novém vzhledu, ale nechce se vám do přelakování? Vyzkoušejte stylové wrap folie, které vašeho mazlíka na čtyřech kolech změní k nepoznání a současně ochrání i lak. Věřte, že automobil bude vypadat jako nový a každý se za ním otočí!

Autopotahy

V případě starších automobilů je nutné uvažovat i na zkrášlení interiéru. Pomoci může výměna rádia, výměna volantu, avšak pomoci vám nejvíce mohou nové potahy do auta. Starší vozy mají potah sedaček výrazně opotřebovaný. Sem tam se vyskytnou nějaké trhliny, které je nutné zamaskovat. Nové autopotahy však všechno vyřeší. Pokud byste chtěli zatraktivnit váš volant, doporučujeme koupit kvalitní kožený potah na volant. Autopotahy oceníte, pokud v autě vozil domácí mazlíčky, popřípadě máte malé děti.

Puklice

Každý, kdo si bude ohlížet vaše auto, si podívá jakou značku pneumatik používáte a to jaké puklice, či disky používáte. V případě novějších aut se častěji využívají elektrony (hliníkové disky). V případě starších aut se spíše využívají moderní puklice. Pokud chcete zatraktivnit vaše auto, zlepšete design vašeho auta právě moderními poklic. Vybírejte si značkové, přesně na váš typ auta a kol.

Deflektory

Protiprůvanové lišty, které zlepší design vašeho auta, sluší každému auto, zejména však těm starším, které potřebují modernizovat. V čem je jejich výhoda? Jejich výhoda je především v tom, že poskytují přirozené proudění vzduchu a brání tak zamlžování oken během deště a mlhy. Využijí je i kuřáci, kteří mohou mít během jízdy pootevřené okno.

Publikováno: 09. 09. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková