I přísná babička kdysi holdovala erotickým dotekům

Nechybí mi nic. Mám skvělou práci, báječný vztah. Naučil jsem se dávat najevo své pocity, vnímat sám sebe i jako erotický objekt. Nemyslím tím, že bych se předváděl, ale prostě si umím vychutnat svoji přirozenost. Přesto si uvědomuji, že ne každý to chápe.

Babička mne zatratí do pekel

S Jarkou, mojí partnerkou, jsme začali mluvit o svatbě. Pro někoho je to možná brzo, ale my jsme cítili, že to tak chceme. Rozumíme si v praktických věcech i v erotice, máme se rádi. S naší plánovanou veselkou ale souvisí i nutnost představování svého drahého protějšku příbuzným. Zatímco v případě našich to bylo docela v pohodě, vzali Jarku bez problémů, u babičky, otcovy maminky to tak být nemusí. Je to totiž katolička, která má svá přísná měřítka. Kdyby třeba tušila, že jsem chodil na erotické masáže nejdřív sám a potom s Jarkou, zatratila by nás oba jako hříšníky do horoucích pekel. Ostatně i u nás se najdou třeba hříšnice, kterou jsou ochotny v erotických masážích zaměstnat třeba nezletilé slečny, jak zjistíte zde, proti tomu samozřejmě protestuji.

Z legrační představy jsem se zasnil

Připadá mi, že erotiku uznává jenom tehdy, když se jedná o plození dětí. Sama je toho ostatně živoucím důkazem. Porodila sedm dětí, i když z nich žijí už jenom čtyři. Vzbuzuje ve mně silný pocit, že u nich se prostě vlítlo na věc, aby co nejdříve bylo hotovo. Babička je sice už dávno vdova, děda zemřel před deseti lety, ale ani předtím jsem si je nedovedl představit jako pár, který při jemné masáži hledá svá erotická místa. Když jsem viděl jejich svatební foto pověšené v ložnici nad postelí, působili velmi přísně. „Představit si ty dva na erotické masáži, to by byla legrace,“ zasnil jsem se a zasmál se.

Vyslýchá mne jako kádrovačka

Jarku jsem na návštěvu pečlivě připravil. „Víš, babička je věřící katolička. Naše otevřenost v erotice jí asi nebude zrovna po chuti. Musíme se držet zpátky a o některých věcech prostě nemluvit,“ poučoval jsem ji před odjezdem. „Neboj, to zvládneme,“ mrkla na mne Jarka, a tak jsme jeli. Babička nás pohostila, a pak začala se zpovědí. Jak dlouho spolu chodíme, co máme v plánu, kdy budou děti, jestli rodinu zajistím… Připadal jsem si jako u kádrováka za minulého režimu. Pak nastala noc. Já putoval do jednoho rostovského pokoje, Jarka do druhého. Nesezdané by babička spolu neubytovala. Šli jsme na kutě a bylo nám jasné, že tentokrát erotická masáž nebude.

Tantrické praktiky jsme dělali vzadu na seně

Vyspal jsem se do růžova, umyl se, oblékl a šel dolů do kuchyně. Cestou ze schodů jsem slyšel jasný zvonivý Jarčin smích a o něco hlubší smích babiččin. Potom pokračoval hlasitý hovor. „Nemysli si, já vás mladé docela chápu. Taky jsem bývala mladá. Jenže my jsme se navzájem objevovali támhle vzadu na seně ve stodole, nepotřebovali jsme k tomu svíčky, relaxační hudbu a já nevím co všechno. Ale věř mi, že výsledek byl stejný jako ty vaše tantrické praktiky,“ slyšel jsem babiččin hlas z nedovřených dveří. Zalapal jsem po dechu. Bylo mi jasné, že o pečení buchet řeč není. Jarce se nějakým zázrakem podařilo pobavit se s babičkou o věcech, které bych se já před ní neodvážil ani vyslovit. Možná, že babička zažila i takové vzrušení, o jaké se píše v tomto článku.

Dívám se na svět zase trochu jinak

Povídaly si jako kamarádky, které se znají léta. „Jak jsi to dokázala?“ ptal jsem se Jarky v autě cestou zpátky. Ta se ale jenom potutelně usmála. „Ženské tajemství. Víš, to že o tom nikdy nemluvila, neznamená, že to neprožila. Já si ji v tom našem erotickém salonu docela umím představit. Je to zkušená ženská, která něco ví o životě, to mi věř, vysvětlila Jarka. Najednou jsem se na svět díval zase trochu jinak – tohle bych do mé babičky rozhodně neřekl.

Publikováno: 11. 06. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ema Nováková