Velkoobchod s textilem vás naučí nosit polokošile

Polokošilím se mnozí muži vyhýbají, neboť tápou, k čemu je nosit. Přitom se jedná o univerzální prvek oblečení, jež se hodí téměř ke všemu. Tudíž polokošile využijete k jakékoliv příležitosti. A zdaleka nejsou pouze doménou mužů. Proto by i v dámském šatníku měly zabírat své čestné místo.

O čem je řeč?

Polokošile, někdy též zvané polo trika, na první pohled bezpečně poznáte podle typického žebrovaného límečku a rozepínání na 2-3 knoflíčky. Díky těmto prvkům působí velmi elegantně a nadčasově. Proto jsou velmi populární polokošile firemní, jež působí reprezentativním dojmem. Vsází na ně hlavně zaměstnavatelé, jejichž zaměstnanci přicházejí do úzkého kontaktu s klienty. Polokošile tak šikovným a nenásilným způsobem posiluje týmového ducha a dává na odiv souznění s firmou.

Do práce, na sport i volný čas

Jak už bylo zmíněno, firemní polokošile jsou nadčasovým kouskem šatníku, který se neztratí. Navíc zaměstnancům budou slušet mnohem více než běžná beztvará trička v unisex provedení. Při výběru polokošile dbejte na správnou velikost, slušivý střih, použitý materiál a gramáž. Právě hustota tkaniny má velký vliv na to, jak nám polokošile sedne. Gramáž by proto měla být alespoň 80 g/m2. Co se týče materiálu, máme na výběr osvědčenou bavlnu s přídavkem elastanu nebo 100% polyester. Ten se doporučuje hlavně v případě náročných fyzických aktivit, do nichž patří sport a turistika. Jedná se o funkční materiál, jenž perfektně odvádí pot.

Jak nosit polokošili?

U mužů se polokošile doporučuje kombinovat se svetrem nebo mikinou. Dáváme ovšem pozor na to, aby límeček byl vždy zastrčený. K polo triku si můžeme vzít rifle, ale lepší jsou kalhoty z lehčích materiálů, které dle posledních trendů ohrneme nad kotníky. Tento outfit doplníme teniskami, do nichž si nevezmeme ponožky.

Publikováno: 24. 10. 2021

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Ema Nováková