Domů » Velkoobchod s textilem vás naučí nosit polokošile
Móda & krása

Velkoobchod s textilem vás naučí nosit polokošile

Polokošilím se mnozí muži vyhýbají, neboť tápou, k čemu je nosit. Přitom se jedná o univerzální prvek oblečení, jež se hodí téměř ke všemu. Tudíž polokošile využijete k jakékoliv příležitosti. A zdaleka nejsou pouze doménou mužů. Proto by i v dámském šatníku měly zabírat své čestné místo.

O čem je řeč?

Polokošile, někdy též zvané polo trika, na první pohled bezpečně poznáte podle typického žebrovaného límečku a rozepínání na 2-3 knoflíčky. Díky těmto prvkům působí velmi elegantně a nadčasově. Proto jsou velmi populární polokošile firemní, jež působí reprezentativním dojmem. Vsází na ně hlavně zaměstnavatelé, jejichž zaměstnanci přicházejí do úzkého kontaktu s klienty. Polokošile tak šikovným a nenásilným způsobem posiluje týmového ducha a dává na odiv souznění s firmou.

Do práce, na sport i volný čas

Jak už bylo zmíněno, firemní polokošile jsou nadčasovým kouskem šatníku, který se neztratí. Navíc zaměstnancům budou slušet mnohem více než běžná beztvará trička v unisex provedení. Při výběru polokošile dbejte na správnou velikost, slušivý střih, použitý materiál a gramáž. Právě hustota tkaniny má velký vliv na to, jak nám polokošile sedne. Gramáž by proto měla být alespoň 80 g/m2. Co se týče materiálu, máme na výběr osvědčenou bavlnu s přídavkem elastanu nebo 100% polyester. Ten se doporučuje hlavně v případě náročných fyzických aktivit, do nichž patří sport a turistika. Jedná se o funkční materiál, jenž perfektně odvádí pot.

Jak nosit polokošili?

U mužů se polokošile doporučuje kombinovat se svetrem nebo mikinou. Dáváme ovšem pozor na to, aby límeček byl vždy zastrčený. K polo triku si můžeme vzít rifle, ale lepší jsou kalhoty z lehčích materiálů, které dle posledních trendů ohrneme nad kotníky. Tento outfit doplníme teniskami, do nichž si nevezmeme ponožky.

Kde to žije

Fotograf Pavel Vávra

Svatební fotograf Pavel Vávra pořídí originální fotky z vaší svatby.

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.