Likvidace vozidel bez starostí a s penězi navíc

V případě, že se chystáte na koupi nového automobilu a potřebujete se zbavit starého vozidla, které už je na odpis, musíte brát v potaz fakt, že se jeho likvidace musí řídit určitými předpisy. Auta a další motorová vozidla zkrátka nelze jen tak nechat někde stát a dále si jich nevšímat. Abyste si s touto záležitostí nemuseli zbytečně lámat hlavu a neztráceli drahocenný čas, je ideální obrátit se na specializovanou firmu, která nabízí výkup a ekologickou likvidaci. Dokonce se na tom dá i něco vydělat.

Až 10.000 Kč za prodej auta, které je určené k likvidaci

Ve zmíněném duchu funguje kupříkladu společnost, o níž detailní informace najdete na webových stránkách zlikvidujauto.cz. Hlavními lokalitami jsou u ní pro ekologické likvidace vozidel Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou a Tanvald. V rámci služby nabízí výkup aut, přičemž nemusíte řešit odtah či odvoz, protože je do 100 kilometrů od poboček společnosti zcela zdarma. Součástí výkupu je i ohodnocení auta, takže za něj můžete obdržet až 10.000 Kč. Finální částka je závislá na stavu automobilu, roku jeho výroby a využitelnosti náhradních dílů.

Nezbytné potvrzení o likvidaci auta využijete při odhlášení z registru

Profesionální likvidace vozidel se vám vyplatí, a to nejen díky tomu, že vyinkasujete nějaké peníze. Ušetříte si totiž zároveň spoustu času a námahy ve srovnání se situací, kdy byste si likvidaci zajišťovali vlastní cestou. Navíc vám firma, která provede výkup auta, vystaví potvrzení o ekologické likvidaci, které následně využijete při odhlašování vozidla z centrálního registru. Ani tuto záležitost dokonce nemusíte nutně řešit sami, v případě zájmu za vás odhlášení zajistí pověřený zástupce společnosti. Jak vidno, likvidace vozidel nemusí být strašákem, jehož byste se měli obávat. Stačí, když se obrátíte na renomované profesionály, kteří si s daným problémem umějí hravě poradit. A ještě vám za to zaplatí nějakou tu korunu, kterou pak využijete třeba pro nákup nového automobilu.

Publikováno: 25. 12. 2022

Kategorie: Finance & práce

Autor: Ema Nováková