Domů » Trendy brýle 2020 – s těmito neuděláte chybu!
Móda & krása

Trendy brýle 2020 – s těmito neuděláte chybu!

S příchodem nového roku se objevují nové módní trendy. Ty se však netýkají jenom oblečení, ale také doplňků – třeba brýlí. Víte, jaké budou letos v kurzu a jaké by vám neměly chybět? Přinášíme pár tipů pro inspiraci.

Nestárnoucí retro

I v roce 2020 zaujímají své čestné místo mezi trendy dioptrickými brýlemi kousky v retro stylu, které čerpají inspiraci ze 70. a 80. let minulého století. „IN“ jsou hlavně mohutné čtvercové rámy. Při zemi se rozhodně nemusíte držet nejen v případě tvarů, ale ani v barvách a vzorech. Odvážnější dámy mohou vsadit na leopardí vzory, ženy upřednostňující decentnější řešení, pak neudělají chybu s nadčasovou zlatou.

Průhledné obroučky

Neustále se mění také módní barvy. Nebojte se červené, která vám zajistí nepřehlédnutelnost, již několik sezon se nosí také nesmrtelná černá či již zmíněná zlatá. Horkým trendem letošního roku se stávají průhledné rámy, které jsou neuvěřitelně transparentní. Hodí se ke každému outfitu z vaší skříně, nemusíte si tak nad správnou kombinací vůbec lámat hlavu. Po průhledných obroučkách mohou sáhnout i pánové, kteří si s módou rozumí. Získají díky nim neuvěřitelný šmrnc a budou působit stylově.

Hlavně nápadně

Toužíte-li vyčnívat z davu, pak byste rozhodně měli vlastnit brýle s kulatými obroučkami, které vypadají, jako byste si je půjčili od babičky. Připomínají totiž dobu hippies. Jsou velice nápadné, takže se rozhodně nejedná o žádnou nudnou a usedlou klasiku, kterou nosí všichni. Takové dioptrické brýle nabízí třeba světoznámá značka RayBan, na kterou nedají dopustit ani mnohé slavné osobnosti.

Kočičí oči

A jaké trendy panují u dámských slunečních brýlí? I zde můžeme spatřovat návrat do minulosti, a to dokonce až do šedesátých let. Designéři je však slepě nekopírují, ale vtiskávají jim moderní vzhled, většinou se tak jedná o nadčasové tvary. Skvělým důkazem jsou třeba dioptrické brýle ve tvaru kočičích očí, které můžeme zcela zaslouženě označit za ikonické. Jedná se o opravdu stylový kousek, který upoutá pozornost – obzvlášť, když nezůstanete jen u černých obrouček. Trendy jsou žíhané rámy, pestré barvy či zvířecí vzory. Tak nebojte se být osobitá a jedinečná!

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.