Domů » S moderními spotřebiči jsou domácí práce radost
Bydlení

S moderními spotřebiči jsou domácí práce radost

V domácnosti běžně používáme hned několik elektrospotřebičů, bez nichž bychom si už život nedokázali ani představit. Jaké spotřebiče ale vybrat, aby nás domácí práce bavily?

Rozhodujete se mezi sklokeramikou a indukcí?

Sklokeramické desky pracují na stejném principu jako klasické plotýnky, jejich design je ale modernější. Zapnete je jediným pohybem prstu, mají samostatné nezávislé ovládání. Konkrétně sklokeramická varná deska Electrolux EHF 64551FK disponuje i funkcí Stop + Go, díky které v případě potřeby dojde k pozastavení vaření a jeho následnému spuštění v původním nastavení.

Indukční varná deska se sama o sobě neohřívá. Ohřívá pouze nádoby na ní položené, navíc takřka ihned. Potřebnou teplotu si můžete sami nastavit a kdykoliv ji změnit. Co byste však měli vědět, je skutečnost, že se na indukci používá pouze speciální nádobí opatřené magneticky vodivým dnem.

Myčka nádobí šetří váš drahocenný čas

Myčka nádobí vám zásadním způsobem usnadní práci, přinese více volného času. Máte na výběr volně stojící, vestavné i kompaktní. Ty poslední představují alternativu pro menší prostory. Umisťují se zpravidla na pracovní desce kuchyňské linky. Rozbitého nádobí se bát nemusíte. Myčky nádobí AEG Mastery FFB83730P zajistí precizní umytí i křehkého nádobí. Například sklenice na víno „drží“ v průběhu mytí za stopku. Není třeba se obávat ani nevzhledných skvrn po sušení.

Chladničku samostatnou, kombinovanou s mrazničkou, nebo rovnou tu americkou?

Stejně jako u předchozích, i v tomto případě můžete směle vybírat, jaký typ spotřebiče upřednostňuje. Chladničky samostatné, i ty s mrazící částí. Volně stojící i vestavné. Nadstandardními kusy jsou pak ty americké. Mezi takové patří chladničky Liebherr SBSes 7165. Z mnohých funkcí zmiňme namátkou program BioFresh-Plus. Nabízí separátní nastavení teploty. Nebo IceMakar – výrobník ledu s možností připojení na vodovod.

Mrkněte na web Superspotrebice.cz. Kromě jiného zde najdete zde výhodné sety – varné desky i vestavné trouby Electrolux. Úžasné americké, ale i další chladničky. Prozkoumat můžete pračky Electrolux nebo třeba AEG.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.