Jak vylepšit vaše sexuální techniky?

Dokázat dostat partnerku do naprosto jiného mentálního stavu, není jen tak. Být výborným milencem znamená mimo dobré vizáže také schopnosti a sexuální techniky je mnohdy třeba pečlivě trénovat a učit se jim.

Možností, jak můžete různé techniky natrénovat je spousta. Některé vám mohou přijít k smíchu, ale jsou naprosto ideálním řešením. Jiné naopak dávají smysl už na první pohled. My si dnes popovídáme především o tom jak zlepšit techniky, které už víceméně máte téměř dokonale naučené.

Vše je o fyzické dovednosti a síle

Důležité je zmínit, že sex jako takový opravdu není ničím extrémně jednoduchým. Lidé se špatnou fyzickou kondicí o tom ví své. Proto je důležité myslet na to, že se velká část vašeho výkonu v posteli odvíjí od toho, jak silní jste fyzicky.

Pravidelně tedy cvičte. Choďte do fitness, běhat nebo jen dělejte nějaký kolektivní sport s přáteli. Uvidíte, že každý aspekt dokonalejší fyzičky, ucítíte také na tom, jak dokážete svoji partnerku kvalitně uspokojit. Mimo toho, že v posteli budete vytrvalejším, dokonalejším a lepším milencem ale nesmíte zapomínat ani na to, že se na každý vyrýsovaný sval určitě hledí příjemně.

Pořiďte si realistickou sexuální pannu

Pokud tohle téma nesledujete, tak pro vás bude k nevíře, kam až se realistické silikonové panny dokázaly posunout za poslední roky. Prodejci profesionálních panen dokáží nabídnout neuvěřitelně věrné kousky za použití kvalitních materiálů a dokonalé imitace pravých vlasů či chloupků.

S těmito sex dolls si můžete dělat, co chcete. Můžete vyzkoušet jakékoliv polohy a natrénovat tak sexuální techniky, které pak využijete se skutečnou ženou. Díky sex doll se stanete opravdovými pány ložnice.

Nakupujte pouze v ověřených online obchodech, kde vám nabídnou neuvěřitelné množství různých panen. Výhodou je, že na takových e-shopech máte k dispozici podrobný konfigurátor. S ním dokážete upravit každou pannu přesně podle svých tajných přání. A to od obličeje, výšky či velikosti vnad až po barvu očí nebo vlasů.

Publikováno: 27. 11. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ema Nováková