Tipy, jak levně vylepšit bydlení

Pokud se ve svém rodinném hnízdečku necítíte tak dobře, jak by se patřilo, je na čase udělat pár změn k lepšímu. Nemusí to být vina samotného bytu či domku, ale třeba jen absence dekorací a důležitých prvků, které naprosto změní charakter celého bydlení.

Nová výmalba změní domov k nepoznání

Máte vymalováno na bílo? Dodejte stěnám trochu barvy. Vynikající jsou také vhodně zvolené samolepky na zeď -  dodají interiéru netradiční a velmi elegantní vzhled. Pokud máte interiér laděný to tmavších odstínů, dodejte mu trochu světla. Není nic depresivnějšího než temně laděný byt.

Nevyhazujte, opravujte

Co se skříňkou, která už dávno nevypadá jako nová? Můžete jí vyhodit, ale mnohem jednodušší (a levnější) je lehká rekonstrukce. Pořiďte si nové úchytky, madla a případně i kování a dejte nábytku druhou šanci. Náhradu seženete za ledacos, k dostání jsou i zbrusu nové posuvné systémy a další prvky, bez kterých by nábytek nemohl plnit původní funkci. Poohlédněte se po nich v e-shopu fpinterier.cz.

Nepodceňuje sílu dekorací

Bytové dekorace nejsou drahou záležitostí, tedy pokud víte, kde je nakupovat. Na internetu je sežnete velmi levně, ať už se jedná právě o samolepky, sošky, obrázky či jakékoliv jiné dekorace. Mnohdy stačí pár detailů a váš byt se úplně prozáří. Výhodou takových doplňků je, že se dají kdykoliv vyměnit za jiné. Až vás omrzí, jednoduše je nahradíte jinými. Snažte se každé místnosti dodat osobitý charakter. Kuchyň by měla vypadat svěží, obývací pokoj zase jako skvělé místo pro odpočinek. V takovém bydlení je pak skutečně radost vegetovat.

Publikováno: 25. 06. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková