Domů » Intenzivní kurzy angličtiny: Chcete se konečně rozmluvit? Máte možnost!
Skvělé tipy

Intenzivní kurzy angličtiny: Chcete se konečně rozmluvit? Máte možnost!

Kolik jazyků umíš, tolikrát… však to znáte. A kolik cizích řečí ovládáte vy? Pokud jazykovými dovednostmi neoplýváte a ráda byste to změnila, udělejte to. A protože se pravděpodobně vrhnete na třetí nejrozšířenější jazyk na světě, máme pro vás perfektní tip, jak se konečně rozmluvit.

Překvapilo vás snad, že angličtina je „až“ třetím nejrozšířenějším jazykem? Více rodilých mluvčích přísluší pouze čínštině a španělštině. Zaměřte se však na to podstatné – jak se zlepšit v komunikaci, když vám doposud nepomohl žádný kurz? Vysvětlení je možná velmi prosté: podobně jako nespočet dalších lidí jste nikdy nehovořila s cizincem. V rámci běžného kurzu sice vstřebáte gramatiku, ale zřejmě sama cítíte, že to „není to pravé ořechové“.

Skutečně efektivní je kontakt s rodilým mluvčím

Možná jste se dočetla, že nejlepší jsou intenzivní kurzy angličtiny v zahraničí. Což je v podstatě pravda, protože budete v kontaktu s rodilými mluvčími. Jenomže ruku na srdce – zdaleka ne každý má tu možnost vyrazit někam daleko. Překážkou může být pracovní vytížení i finanční náročnost.

Pobytové kurzy v České republice jsou dostupné pro každého

Nabízí se však jiné řešení. Pobytové kurzy pořádané v České republice. Pod názvem ENGLISHstay se skrývá nevšední koncept velmi efektivní výuky, která spočívá v kontaktu s rodilými mluvčími bez nutnosti vycestování do zahraničí.

Pobytové kurzy angličtiny ENGLISHstay jdou nad rámec všech druhů výuky, na které jste doposud narazila. Učit se budete non-stop již od chvíle, kdy se ubytujete a seznámíte s ostatními účastníky. Lektoři pochází z Velké Británie i z jiných anglicky mluvících zemí – díky tomu se seznámíte s mnoha dialekty.

Unikátní systém výuky spočívá v tom, že se vám bude po celou dobu věnovat a konverzovat s vámi na témata, která vás zajímají. A to by v tom byl čert, abyste se nerozmluvila! Podrobnosti a aktuální ceny najdete na englishstay.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.