Sportovní vybavení a dresy pro váš dokonalý outfit

Ženy se chtějí líbit za každé situace. Výjimkou není ani běhání či náročný kardiotrénink. Už jsou dávno pryč doby, kdy na tyto sportovní aktivity stačily vytahané tepláky a obnošené tričko. Proč nebýt sexy za všech okolností? Pohodlné legíny s atraktivním designem užijete na cokoliv.

Základ sportovního oblečení

Řeč není o ničem jiném než o legínách, které by neměly chybět v žádném dámském šatníku. Využijete je při jízdě na kole, in-line bruslení, běhání, turistice i ve fitness centrech. Dámské sportovní legíny mají perfektivní střih a krásně obepnou vaši postavu, aniž by vás nějak omezovaly. Nebojte se zářivých barev, jež ke sportovním aktivitám patří. Vsaďte na vysoce elastický materiál a vyvýšený pas, který zpevní břišní partie. Funkční oblečení vás během tréninku podpoří, nebudete se v něm potit a v tělocvičně zaznamenáte spoustu obdivných pohledů.

Na co se zaměřit?

Při výběru legín dbejte na pevný elastický materiál, v němž vám nebude ani zima ani horko. Všímejte si dostatečné pružnosti, prodyšnosti a neprůhlednosti. V oblasti pasu jsou ideální kompresní prvky, díky nimž vám legíny nebudou během sportu sjíždět. Navíc dokáží zamaskovat problematické partie, a vy se tak budete cítit krásná a v pohodě. Vhod vám jistě přijde kapsička na drobnosti v zadní části legín.

Dresy pro maximální pohodlí

Pokud se věnujete kolektivním sportům, budou dresy nepostradatelnou součástí vašeho outfitu. Při jejich nákupu dbejte na kvalitní materiály a precizní provedení, neboť jsou vizitkou vašeho týmu. Basketbalové dresy mají střihy navrženy počítačovou konstrukcí, tudíž vám padnou jako ulité. Jejich velikosti jsou tištěné za krkem a díky tomu vás za krkem nebude škrábat cedulka. Nechybí jim odvětrávané díly a měkce zapravené průkrčníky. Není žádným problémem nechat si vyrobit dresy dle vlastního grafického návrhu.

Publikováno: 19. 12. 2020

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Ema Nováková