Domů » Barvy k létu patří
Móda & krása

Barvy k létu patří

Oblékat jen černou a šedou by byla nuda, barvy k životu patří. Naštěstí si jich během letní sezóny můžeme užít do sytosti, a to i na oblečení.

Modrá je dobrá

Možná za to můžou sluneční paprsky, těšení se na dovolenou, delší dny nebo lepší nálada, ale v létě nosíme mnohem více barevné oblečení, než v zimě. Určitý dress code do práce samozřejmě udržet musíme, ale i tak si můžeme dovolit více barevnosti ve svém šatníku. A sportovní oblečení vybíráme barevné i kvůli bezpečnosti a také proto, aby nám to i při sportu slušelo. Barvou roku 2020 byla podle Pantone zvolena modrá, inspirace přichází z moře a mořského dna. Moderní je tak i námořnická tmavě modrá, tyrkysová a chybu neuděláte ani s jiným odstínem modré. Kombinovat ji můžete s neutrální černou či bílou nebo se opravdu nechat inspirovat mořem a mořským dnem a doplnit korálovou, červenou či okrovou. Nebojte se pořídit si sportovní trička a tílka ve výraznějších barvách a vyžeňte ze svých aktivit nudu a jednobarevné outfity.

Uvnitř i venku

Při turistickém výšlapu, cyklovýletu s rodinou, na běžeckém tréninku nebo jakékoli jiné sportovní aktivitě nezapomínejte na funkčnost oblečení. Barvy pomohou, aby vám to slušelo venku i uvnitř, kvalitní materiály pak zajistí odvod potu a komfort při pohybu. U každého sportu platí pravidlo vrstvení, tedy mít více různých typů oblečení na sobě. Pak můžete jednotlivé vrstvy oblečení odkládat nebo naopak dooblékat, podle toho, zda je vám horko nebo chladno. Ideální kombinace je tílko, volnější tričko a lehká mikina nebo bunda, samozřejmě s ohledem na počasí a plánovanou aktivitu. Barevná trička a topy pak můžete sladit se zbytkem oblečení, nebo vsadit na střídmost a zvolit jednobarevné dámské legíny pro dokonalý vzhled. Jediné, na co bychom si měli dávat pozor, je množství barev, aby celkový dojem nepůsobil přeplácaně.

Můžete si sami vyzkoušet rozdíl, když bude váš sportovní outfit celý černý a když zapojíte barvy. I ony na nás působí a mohou nám pomoci k lepšímu výkonu i zážitku.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.