Domů » Kamagře se vyhněte. Není u nás legální a může i zabít!
Zdraví

Kamagře se vyhněte. Není u nás legální a může i zabít!

Je to nepříjemné, ale rozhodně se to nestalo jen vám. Pokud váš partner „selhal“, nic si z toho nedělejte – může se jednat o jednorázovou záležitost způsobenou přemírou stresu či fyzickým vyčerpáním. Možná TO však řešíte již delší dobu a napadlo vás, že sáhnete po modrých pilulích s názvem Kamagra. Hned na úvod podotýkáme, že na českém trhu nejsou legálně, a navíc je jejich užívání spjato s nežádoucími účinky.

Seznamte se s Kamagrou (nebo raději ne)

K lékům je třeba přistupovat opatrně a rozhodně byste si o nich měli zjistit vše potřebné. A o sortimentu léčiv určených na řešení potíží s erekcí to platí dvojnásob. Kamagra se původně používala na léčbu hypertenze – proto obsahuje sidenafil, což je látky způsobující zprůchodnění cév, normalizaci tlaku a celkové zlepšení fyzické kondice. V současnosti se však používá spíše v souvislosti s léčbou erektilní dysfunkce.

Kde je problém? Především v tom, že v České republice není prodej Kamagry legální. U prodejců tak najdete pouze padělky, které mají negativní dopad na zdraví. Efekt lze srovnat s Viagrou, protože obsahuje stejnou účinnou látku. Způsobuje rozšíření cév, zvyšuje průtok krve a pomáhá s udržením erekce. Dle příbalového letáku je doporučená denní dávka jedna tableta. Měla by se užívat přibližně půl hodiny až hodinu před plánovaným stykem a efekt trvá po dobu čtyř až šesti hodin.

Zbytečný hazard se zdravím

Prodej Kamagry bez receptu je v České republice zakázán, ale přesto ji v nabídce některých prodejců najdete. Většinou jde o firmy se sídlem v zahraničí, takže v případě zdravotních komplikací nenajdete viníka. Ve výčtu nežádoucích účinků najdete „menší“ komplikace, jako jsou bolesti hlavy, zarudnutí tváře, ucpaný nos, poruchy trávení či závratě. Ovšem pro muže, který prodělal infarkt nebo mozkovou mrtvici, může být užívání Kamagry fatální.

Takže když už tabletky na erekci, tak legální a bezpečné. Přesto vždy dbejte instrukcí v příbalovém letáku a nehazardujte se zdravím.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.