Zdraví

Kamagře se vyhněte. Není u nás legální a může i zabít!

Je to nepříjemné, ale rozhodně se to nestalo jen vám. Pokud váš partner „selhal“, nic si z toho nedělejte – může se jednat o jednorázovou záležitost způsobenou přemírou stresu či fyzickým vyčerpáním. Možná TO však řešíte již delší dobu a napadlo vás, že sáhnete po modrých pilulích s názvem Kamagra. Hned na úvod podotýkáme, že na českém trhu nejsou legálně, a navíc je jejich užívání spjato s nežádoucími účinky.

Seznamte se s Kamagrou (nebo raději ne)

K lékům je třeba přistupovat opatrně a rozhodně byste si o nich měli zjistit vše potřebné. A o sortimentu léčiv určených na řešení potíží s erekcí to platí dvojnásob. Kamagra se původně používala na léčbu hypertenze – proto obsahuje sidenafil, což je látky způsobující zprůchodnění cév, normalizaci tlaku a celkové zlepšení fyzické kondice. V současnosti se však používá spíše v souvislosti s léčbou erektilní dysfunkce.

Kde je problém? Především v tom, že v České republice není prodej Kamagry legální. U prodejců tak najdete pouze padělky, které mají negativní dopad na zdraví. Efekt lze srovnat s Viagrou, protože obsahuje stejnou účinnou látku. Způsobuje rozšíření cév, zvyšuje průtok krve a pomáhá s udržením erekce. Dle příbalového letáku je doporučená denní dávka jedna tableta. Měla by se užívat přibližně půl hodiny až hodinu před plánovaným stykem a efekt trvá po dobu čtyř až šesti hodin.

Zbytečný hazard se zdravím

Prodej Kamagry bez receptu je v České republice zakázán, ale přesto ji v nabídce některých prodejců najdete. Většinou jde o firmy se sídlem v zahraničí, takže v případě zdravotních komplikací nenajdete viníka. Ve výčtu nežádoucích účinků najdete „menší“ komplikace, jako jsou bolesti hlavy, zarudnutí tváře, ucpaný nos, poruchy trávení či závratě. Ovšem pro muže, který prodělal infarkt nebo mozkovou mrtvici, může být užívání Kamagry fatální.

Takže když už tabletky na erekci, tak legální a bezpečné. Přesto vždy dbejte instrukcí v příbalovém letáku a nehazardujte se zdravím.

Reklama

Ráda sportujete a chcete mít své zdraví pod kontrolou? Moderní hodinky Apple Watch se stanou vašim osobním strážcem!

Chcete si s partnerem dopřát odpočinek v pohodlí vašeho domova? Nechte si postavit kvalitní infrasaunu pro dva od českého výrobce Saunasystem.

Atraktivní kusové závěsy; za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Moderní odpočívárna by měla být součástí každého domácího wellness. Nechte si ji navrhnout a postavit od Wellness Vision!

Kde to žije