Domů » Do Prahy ve více lidech? Víme, kde se ubytovat!
Cestování

Do Prahy ve více lidech? Víme, kde se ubytovat!

Návštěva hlavního města většinou stojí za to. Nespočet památek a atrakcí, klubů a dalších míst, která vám vyplní veškerý volný čas. Ale abyste si výlet do metropole skutečně užili plnými doušky, musíte si sehnat příhodné ubytování. V případě větší skupiny osob však může být hledání cenově dostupného a přitom komfortního penzionu oříšek. Abychom vám ušetřili čas a nervy, připravili jsme pro vás tip na konkrétní místo. Penzion AKÁT je pro větší skupiny osob jako stvořený a díky nově zrekonstruovaným pokojům disponuje kapacitou pro více než sto lidí.

Na lokalitě ZÁLEŽÍ

Nechcete-li většinu času v Praze strávit pendlováním v MHD, měli byste si dát na výběru ubytování záležet dvojnásob. Komfort a dobré ceny jsou pro většinu turistů důležité, ale stejně podstatná je i dobrá adresa. I v tomto směru je však Akat Pension správnou volbou. Nachází se v klidné lokalitě Prahy 5 s velmi dobrou dopravní dostupností. Do centra metropole se dostanete přibližně za deset minut. Provozovatelé ubytování v případě zájmu zjistí i parkování pro autobusy – za podmínky, že je tato skutečnost nahlášena v dostatečném předstihu (min. týden předem).

Penzion AKÁT nabízí ubytování v 32 pokojích, z nichž většina nedávno prošla kompletní rekonstrukcí. Zájemci o nocleh mají nyní na výběr mezi třemi kategoriemi:

  • nejlevnější pokoje hostelového typu s dvěma až šesti lůžky, televizí a Wi-Fi připojením,
  • pokoje v „cenovém středu“ s vlastním sociálním zařízením,
  • apartmány pro nejnáročnější klientelu.

Proč se ubytovat právě v penzionu AKÁT?

Výlet do Prahy ve více lidech má svá specifika. Jistě proto oceníte možnost využívání společných prostorů, kde si lze večer popovídat a strávit pohodové chvíle s ostatními. To samé ovšem platí také o restauraci se zahrádkou, kde vaří pět obědových menu a večer speciality z české i mezinárodní kuchyně.

Jak penzion v Praze 5 vypadá a další informace najdete na www.akatpension.cz. A pozor – větší skupiny by si měly ubytování rezervovat v dostatečném předstihu. O útulné pokoje je velký zájem.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.