Cestování

Do Prahy ve více lidech? Víme, kde se ubytovat!

Návštěva hlavního města většinou stojí za to. Nespočet památek a atrakcí, klubů a dalších míst, která vám vyplní veškerý volný čas. Ale abyste si výlet do metropole skutečně užili plnými doušky, musíte si sehnat příhodné ubytování. V případě větší skupiny osob však může být hledání cenově dostupného a přitom komfortního penzionu oříšek. Abychom vám ušetřili čas a nervy, připravili jsme pro vás tip na konkrétní místo. Penzion AKÁT je pro větší skupiny osob jako stvořený a díky nově zrekonstruovaným pokojům disponuje kapacitou pro více než sto lidí.

Na lokalitě ZÁLEŽÍ

Nechcete-li většinu času v Praze strávit pendlováním v MHD, měli byste si dát na výběru ubytování záležet dvojnásob. Komfort a dobré ceny jsou pro většinu turistů důležité, ale stejně podstatná je i dobrá adresa. I v tomto směru je však Akat Pension správnou volbou. Nachází se v klidné lokalitě Prahy 5 s velmi dobrou dopravní dostupností. Do centra metropole se dostanete přibližně za deset minut. Provozovatelé ubytování v případě zájmu zjistí i parkování pro autobusy – za podmínky, že je tato skutečnost nahlášena v dostatečném předstihu (min. týden předem).

Penzion AKÁT nabízí ubytování v 32 pokojích, z nichž většina nedávno prošla kompletní rekonstrukcí. Zájemci o nocleh mají nyní na výběr mezi třemi kategoriemi:

  • nejlevnější pokoje hostelového typu s dvěma až šesti lůžky, televizí a Wi-Fi připojením,
  • pokoje v „cenovém středu“ s vlastním sociálním zařízením,
  • apartmány pro nejnáročnější klientelu.

Proč se ubytovat právě v penzionu AKÁT?

Výlet do Prahy ve více lidech má svá specifika. Jistě proto oceníte možnost využívání společných prostorů, kde si lze večer popovídat a strávit pohodové chvíle s ostatními. To samé ovšem platí také o restauraci se zahrádkou, kde vaří pět obědových menu a večer speciality z české i mezinárodní kuchyně.

Jak penzion v Praze 5 vypadá a další informace najdete na www.akatpension.cz. A pozor – větší skupiny by si měly ubytování rezervovat v dostatečném předstihu. O útulné pokoje je velký zájem.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.