Skvělé tipy

DJ na svatbu: Brno a okolí ovládají tito borci. Jak dlouhou dopředu je třeba si je zamluvit?

Zajištění kvalitní hudební kulisy na svatbu představuje jeden z nejtěžších oříšků, které musíte při přípravách na svůj životní den rozlousknout; vedle chutného cateringu, sladěné výzdoby, seznamu hostů a pochopitelně romantického místa konání. Pokud vás nebo někoho z vašich blízkých v dohledné době veselka čeká, zbystřete! Do následujících řádků jsme pro vás shrnuli užitečné rady a tipy, jak vybrat nejlepšího DJ na svatbu.

Proč právě DJ?

V zásadě existují tři cesty, jak se s hudební kulisou na svatbě vypořádat. Písničky vám zahrají:

 1. ochotný kamarád/kamarádka;

 2. kapela;

 3. DJ.

Kamarád je kamarád, ne profesionální DJ

Většinu snoubenců jako první napadne poprosit blízkého kamaráda nebo kamarádku, kteří budou na svatbu tak jako tak pozvaní, aby se usadili k notebooku a tu a tam obsluhovali připravený playlist. Jediným plusem této možnosti je to, že je zdarma. Nulové náklady jsou však vykoupeny mnoha minusy.

Kamarád:

 • nemá k dispozici profesionální vybavení (reproduktory, mikrofony,…) ani zkušenosti s hraním na tak důležitých akcích, není schopen improvizovat;

 • nemá dokonalý přehled v hudbě a není schopen připravit perfektní playlist, který bude zahrnovat vaše oblíbené songy i šlágry, které na svatbě zkrátka musí zaznít;

 • s postupujícími hodinami se může opít a vy zůstanete bez hudby;

 • svatbu si neužije a neoslaví s vámi významný den, když bude muset být připoutaný u notebooku a snažit se, aby zrovna hrála hudba interpreta/žánru/tempa, který nejvíce odpovídá atmosféře na svatbě i denní době.

Kapela je fajn, ale nabízí omezené možnosti

Živé vystoupení kapely v sobě nese romantický nádech a velké lákadlo. I v tomto případě si však musíte uvědomit několik záporů.

Hudební skupina:

 • má úzký repertoár (co do žánru i množství „naučených“ písniček);

 • z fyzických důvodů vydrží hrát jen omezenou dobu a musí často dělat pauzy, během kterých je ticho;

 • nemůže nijak regulovat hlasitost svého výstupu a nelze tak její výkon kombinovat v podobě podkresu se soutěžemi atd;

 • čítá většinou min. 4 členy, z nichž každého musíte zaplatit;

 • potřebuje ke svému výkonu velký prostor (ať už hraje venku nebo uvnitř).

Nejpopulárnější volba současnosti: DJ na svatbu

Výše shrnuté nevýhody prvních dvou alternativ nechávají vyniknout klady třetí možnosti. Profesionální DJ na svatbu – jakým je například Radek Šiml s více než 11letými zkušenostmi a více než 40 odehranými svatbami za rok – totiž v rámci svých služeb nabízí:

 • široký repertoár s několika tisíci písniček rozmanitých žánrů a interpretů;

 • moderátorské služby, v rámci kterých vás provede svatebním dnem a od A do Z se postará o organizaci svatebních soutěží i kvízů a zařídí i např. svolání svatebčanů na ohňostroj nebo slavnostní krájení dortu;

 • vlastní kvalitní techniku a vybavení (reproduktory, mikrofony, notebook, mixážní pult atd.);

 • více než 5 000 písniček pro zpívání karaoke, které rozproudí atmosféru a obstará originální zábavu pro svatebčany;

 • plátno na promítání videoklipů či fotek;

 • možnost zajistit výhodně fotokoutek, koordinátorky, kouzelníka, ohňostroj, svatební dort a jiné služby;

 • přijatelnou cenu.

Tipy na nejlepší DJs na svatbu pro Brno a okolí

Pokud se rozhodnete najmout si pro váš svatební den profesionálního DJ, čeká vás ještě zcela klíčová nutnost: vybrat toho pravého. Stejně jako v případě životního partnera je i volba DJ na svatbu zásadní a doporučujeme ji věnovat dostatek času. Nejdůležitější jsou prokazatelné, dlouhodobé zkušenosti a široká nabídka doplňkových služeb.

S klidem na srdci lze doporučit například DJ Radka Šimla a jeho kolegy z renomované svatební agentury, která sklízí úspěch díky individuálnímu přístupu, prokazatelným zkušenostem, komplexnosti nabízených služeb a příznivé cenové nabídce. Abyste měli jistotu, že DJ bude mít v harmonogramu volno, doporučujeme jeho služby rezervovat co nejdříve – ideálně např. půl roku dopředu. Později nemusíte být úspěšní. Tak jako tak to však doporučujeme zkusit.

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Domácí vířivky Aquavia Spa budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.