Jak se starat o iPhone, aby vydržel co nejdéle v TOP stavu?

V každodenním stresu je technologický klenot iPhone neocenitelným pomocníkem. Jak ale zajistit, aby nám sloužil co nejdéle a v plné parádě? Přinášíme několik praktických triků pro každého, kdo chce svůj telefon patřičně chránit a udržet v optimálním stavu.

1. Pořiďte si konečně ochranné pouzdro

Při výběru ochranného pouzdra dbejte nejen na bezpečnostní vlastnosti, ale i na to, aby ladilo s vaším osobním stylem. Elegantní pouzdro ochrání váš iPhone před nárazy a pády - a poslouží i jako módní doplněk.

2. Naučte se telefon správně držet

Pro ženy, které mají vždy plné ruce, je důležité najít elegantní způsob, jak držet iPhone, aniž by hrozilo nebezpečí pádu. Držte telefon pevně, a pokud je to možné - používejte speciální popruhy nebo klipy, které zajistí, aby telefon nespadl na tvrdou zem.

3. Nepřetěžujte baterii

Pokud jste neustále na cestách, dejte pozor na stav baterie. Snažte se telefon dobíjet pravidelně, a to na cca 85 % kapacity. Omezte používání energeticky náročných aplikací, a když máte možnost, nechte svůj iPhone odpočívat.

4. Pro klid duše aktualizujte

Pravidelně aktualizujte software, a to nejen kvůli bezpečnosti. Aktualizace často zahrnují i vylepšení výkonu a životnosti baterie. Buďte v obraze a ujistěte se, že váš iPhone běží na nejnovější verzi systému.

5. Případné problémy řešte s profesionály

Když se něco pokazí, nechte to na odbornících - i když je YouTube plný videonávodů, jak telefon opravit. Autorizovaný servis vám zaručí nejen kvalitní opravu, ale také garanci záruky. Skvělou volbou je oprava telefonu Pardubice od Mirotel.cz. Druhou pobočku pak najdete v Praze.

Pokud se obrátíte na servis mobilů Pardubice ohledně výměny rozbitého skla, ušetříte díky termo vakuové technologii až 40 %. A v případě potřeby váš chytrý telefon opraví i na počkání. 

Publikováno: 22. 11. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Adriana Horáková