Proti stresu se dá bojovat také přírodními produkty

Sychravé podzimní počasí je spojeno nejen s chřipkou a nachlazením. Nedostatek sluníčka je hlavní příčinou, proč jsou lidé unavení, skleslí a náladoví. Díky přírodním produktům z bylin dopřejete svému organismu sílu, potlačíte stres i vyčerpání a naleznete duševní rovnováhu. Jste permanentně ve stresu, dobrá nálada je pryč, špatně spíte a hůře se soustředíte? Zaměřte se na doplňky stravy s vitamíny a minerály, které pomohou předejít problémům a celkově vašemu tělu prospějí. Krása a zdraví s nimi budou na dosah ruky.

Posilte imunitní systém

Jen s dobrou náladou dokážete mnohé. Jakmile propadnete depresi a necháte se strhnout negativními emocemi, budete v napětí a úzkostliví. Doplněk stravy Antistres od Naturvita na posílení imunitního systému je účinnou prevencí. V jedné kapsli najdete výtažky z kozlíku lékařského, vitánie snodárné a rozchodnice růžové, které mají jedno společné. Chrání organismus před fyzickým a mentálním napětím či stresem. Navodí příjemné usínání a tím i kvalitní spánek. Před spaním už nebudete myslet na to, co jste udělali špatně a jaké povinnosti musíte další den stihnout. Antistres je účinnou prevencí, která zklidňuje při stresu a posílí tak vaši mentální odolnost.

Krása a zdraví spolu souvisí

Díky doplňku stravy BIOSIL Plus se budete cítit skvěle, protože okouzlíte krásnými a zdravými vlasy, pokožkou i nehty. Tento produkt obsahuje vitamín H známý jako koenzym R a zinek. Spojení dvou prvků vás udělá šťastnými a spokojenými, protože udržují normální stav kůže, vlasů, nehtů, sliznic a zraku. Rovněž přispívají ke správné funkci nervové soustavy a metabolismu makroživin. Zinek ochrání organismus před oxidativním stresem a stará se o pevnost kostí. Přírodní produkty od Naturvita slouží jako prevence a můžete si je výhodně zakoupit v eshopu Gigalékárna. Pravidelná péče o tělo vás ochrání před nemocemi a udrží ve formě.

Publikováno: 14. 10. 2021

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Ema Nováková