Domů » Proti stresu se dá bojovat také přírodními produkty
Zdraví

Proti stresu se dá bojovat také přírodními produkty

Sychravé podzimní počasí je spojeno nejen s chřipkou a nachlazením. Nedostatek sluníčka je hlavní příčinou, proč jsou lidé unavení, skleslí a náladoví. Díky přírodním produktům z bylin dopřejete svému organismu sílu, potlačíte stres i vyčerpání a naleznete dušení rovnováhu.

Jste permanentně ve stresu, dobrá nálada je pryč, špatně spíte a hůře se soustředíte? Zaměřte se na doplňky stravy s vitamíny a minerály, které pomohou předejít problémy a celkově vašemu tělu prospějí. Krása a zdraví s nimi budou na dosah ruky.

Posilte imunitní systém

Jen s dobrou náladou dokážete mnohé. Jakmile propadnete depresi a necháte se strhnout negativními emocemi, budete v napětí a úzkostliví. Doplněk stravy Antistres od Naturvita na posílení imunitního systému je účinnou prevencí. V jedné kapsli najdete výtažky z kozlíku lékařského, vitánie snodárné a rozchodnice růžové, které mají jedno společné. Chrání organismus před fyzickým a mentálním napětím či stresem. Navodí příjemné usínání a tím i kvalitní spánek. Před spaním už nebudete myslet na to, co jste udělali špatně a jaké povinnosti musíte další den stihnout. Antistres je účinnou prevencí, která zklidňuje při stresu a posílí tak vaši mentální odolnost.

Krása a zdraví spolu souvisí

Díky doplňku stravy BIOSIL Plus se budete cítit skvěle, protože okouzlíte krásnými a zdravými vlasy, pokožkou i nehty. Tento produkt obsahuje vitamín H známý jako koenzym R a zinek. Spojení dvou prvků vás udělá šťastnými a spokojenými, protože udržují normální stav kůže, vlasů, nehtů, sliznic a zraku. Rovněž přispívají ke správné funkci nervové soustavy a metabolismu makroživin. Zinek ochrání organismus před oxidativním stresem a stará se o pevnost kostí.

Přírodní produkty od Naturvita slouží jako prevence a můžete si je výhodně zakoupit v eshopu Gigalékárna. Pravidelná péče o tělo vás ochrání před nemocemi a udrží ve formě.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.