Jak za všech okolnosti vypadat stylově? Jde to i bez velkých investic!

Proč to některým ženám sluší více než ostatním? Zanechávají nejlepší dojem a evokují pocit, že se doslova topí v luxusu. Přitom moc dobře víte, že jsou ve stejné příjmové skupině jako vy a za oblečení určitě neutrácí desítky tisíc měsíčně. V čem je ta magie? Dotyčné pravděpodobně dodržují nepsaná pravidla stylového oblékání. Začněte je ctít také a budete vypadat šik za každé situace.

Ideální velikost

Trefit velikost outfitu je naprosto zásadním aspektem dokonalého looku. Neklesejte na mysli, není to tak složité: vyřaďte oblečení, které je vám příliš velké nebo naopak těsné. Pár „oversize“ kousků si samozřejmě můžete nechat, ovšem všeho s mírou. Mějte na paměti, že oblečení musí respektovat vaše tvary a v lepším případě odvést pozornost od problémových partií. Žena vyšší postavy by měla volit větší kabelku, majitelka drobnějších proporcí naopak zapomenout na tašku obří velikosti – obojí by působilo komicky, ne elegantně.

Perfektní harmonie barev

Pokud sledujete trendy, určitě jste si všimla, že se barevné pojetí oblečení mění rychlostí světla. A na druhou stranu jsou barvy, které z módy nevyjdou nikdy. Řeč je o bílé, černé, šedé, hnědé, béžové a jejich odstínech. Velmi luxusně působí outfity v jedné barvě umocněné stříbrnými nebo zlatavými doplňky. Co se týče kabelky, neměla by být v kontrastu.

Nakupujte kvalitní oblečení za výhodné ceny

Nečekejte až začne sezóna, nakupujte oblečení mimo ni. Zároveň průběžně sledujte akce a neváhejte používat speciální promo kódy. Zdaleka nejvíce jich najdete na předním českém portálu se slevovými kupony a kódy SlevovyKupon.net. Schválně se podívejte, jaké výhody momentálně přináší aktuální Zoot promo kód!

Choďte vždy upravená a v čistém

Na celkovém vzhledu se nepodepisuje jen správný výběr oblečení a doplňků,ale také jejich stav A proto – vždy než vyrazíte do ulic, upravte si vlasy a zkontrolujte, jestli je váš outfit čistý. Pokud ne, nekompromisně ho dejte do pračky a sáhněte po jiném.

Publikováno: 30. 05. 2020

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Ema Nováková