Móda & krása

Jak za všech okolnosti vypadat stylově? Jde to i bez velkých investic!

Proč to některým ženám sluší více než ostatním? Zanechávají nejlepší dojem a evokují pocit, že se doslova topí v luxusu. Přitom moc dobře víte, že jsou ve stejné příjmové skupině jako vy a za oblečení určitě neutrácí desítky tisíc měsíčně. V čem je ta magie? Dotyčné pravděpodobně dodržují nepsaná pravidla stylového oblékání. Začněte je ctít také a budete vypadat šik za každé situace.

Ideální velikost

Trefit velikost outfitu je naprosto zásadním aspektem dokonalého looku. Neklesejte na mysli, není to tak složité: vyřaďte oblečení, které je vám příliš velké nebo naopak těsné. Pár „oversize“ kousků si samozřejmě můžete nechat, ovšem všeho s mírou. Mějte na paměti, že oblečení musí respektovat vaše tvary a v lepším případě odvést pozornost od problémových partií. Žena vyšší postavy by měla volit větší kabelku, majitelka drobnějších proporcí naopak zapomenout na tašku obří velikosti – obojí by působilo komicky, ne elegantně.

Perfektní harmonie barev

Pokud sledujete trendy, určitě jste si všimla, že se barevné pojetí oblečení mění rychlostí světla. A na druhou stranu jsou barvy, které z módy nevyjdou nikdy. Řeč je o bílé, černé, šedé, hnědé, béžové a jejich odstínech. Velmi luxusně působí outfity v jedné barvě umocněné stříbrnými nebo zlatavými doplňky. Co se týče kabelky, neměla by být v kontrastu.

Nakupujte kvalitní oblečení za výhodné ceny

Nečekejte až začne sezóna, nakupujte oblečení mimo ni. Zároveň průběžně sledujte akce a neváhejte používat speciální promo kódy. Zdaleka nejvíce jich najdete na předním českém portálu se slevovými kupony a kódy SlevovyKupon.net. Schválně se podívejte, jaké výhody momentálně přináší aktuální Zoot promo kód!

Choďte vždy upravená a v čistém

Na celkovém vzhledu se nepodepisuje jen správný výběr oblečení a doplňků,ale také jejich stav A proto – vždy než vyrazíte do ulic, upravte si vlasy a zkontrolujte, jestli je váš outfit čistý. Pokud ne, nekompromisně ho dejte do pračky a sáhněte po jiném.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.