4 praktické rady, jak vybrat vhodný pracovní i reklamní textil

Červené pracovní tričko

Potřebujete pořídit nové oblečení pro zaměstnance, nebo hledáte místo, kde za výhodné ceny seženete kvalitní textil pro reklamní účely? V obou případech jistě oceníte následující článek, s jehož pomocí hravě vyberete ty správné kousky textilu víceméně pro jakoukoliv příležitost.

Správná velikost

Hned první úkol při výběru vhodného textilu spočívá ve volbě té správné velikosti. Při zařizování firemních a reklamních triček však zpravidla nejde o jeden kus, ale hned o více možných variant. Dejte si proto záležet, ať vyberete odpovídající správnou velikost pro všechny a objednáte ideální rozpětí variant.

Ideální střih

Až si promyslíte, jaký druh textilu vlastně zvolíte, musíte ještě vybrat konkrétní střih a provedení. Například pracovní trička s dlouhým rukávem by měla být maximálně pohodlná a dobře padnoucí. Pohlídejte si také kvalitu materiálu, kdy dobrou volbou bývá kvalitní bavlna se všemi svými praktickými vlastnostmi. Výsledkem navíc bude i takový kousek textilu, který vydrží delší dobu, což je ekonomičtější a ekologičtější.

Dobrý výběr barvy

A protože pravděpodobně půjde o firemní či reklamní tričko, záleží i na tom, jakou bude mít vlastně barvu. K dispozici bývá celá řada odstínů, tak pečlivě zvažte, jaká barevná varianta se bude nejvíce hodit pro plánovaný záměr či na ní nejlépe vynikne připravený potisk.

Požadované množství textilu za výhodnou cenu

Dalším velmi důležitým kritériem ideálního nákupu textilu, je i výhodná cena. S tím naštěstí nebudete mít problém, když navštívíte specializovaný internetový velkoobchod, protože právě zde si můžete pořídit menší či větší množství textilu a vždy za výhodné ceny. Když se podíváte na stránku https://www.xfer.cz/sluzby, zjistíte, že si můžete zároveň objednat potisk či výšivku na tričko pro dotvoření celkového ideálního vzhledu textilu.

Publikováno: 25. 02. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková

Tagy: pracovní textil