Horká novinky pro fitness nadšence: Personalizované činky

Nevíte, čím obdarovat svého partnera? Máme pro vás tip na unikátní službu a horkou novinku. Jestli váš muž nebo i žena milují fitness, darujte jim činku, na které bude originální text. Tento prezent nebude žádnou dekorací, skutečně jej lze využít jako sportovní potřebu.

Originální sportovní činky

Svoji polovičku tím určitě překvapíte, protože se jedná o produkt, o kterém zatím moc lidí neví. Služba se teprve rozjíždí a není pochyb, že to jednou bude velký trend. Jen si to představte. Vlastní činka. Na ní bude zářit jméno jejího majitele. Nebo přezdívka. Životní motto. Bezpochyby se jedná o dárek, kterým svého partnera potěšíte. A opravdu jde o zcela regulérní sportovní potřebu, nemusíte se bát, že ji rozbijete. Výběr personalizovaných činek, respektive kotoučů, na které se gravíruje text, najdete na https://www.mojecinka.cz. Zde se vám nabízí několik gramáží, můžete si objednat hmotnost na míru. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, kam k výběru kotoučů připíšete požadovaný text. Doporučujeme kratší formu, aby byla slova čitelná. Následně vám firma pošle vizualizaci sportovních činek s vlastním textem, abyste viděli, jak bude váš dárek vypadat. Vše se realizuje během krátké doby, což je další deviza této služby.

Činky s vlastním textem

Pokud váháte, jestli tento dárek vašeho partnera potěší, nadneseme vám několik „pro“. Již jsme zmínili, že jde o horkou novinku, tudíž vaše polovička bude překvapená, o službě pravděpodobně ještě neví. Pokud někdo provozuje fitness, a to skutečně poctivě, záleží mu na sobě samotném. Má styl a image. Tito lidé milují personalizované věci a mezi ně mohou patřit i činky. Sportovní potřeby, které vyjadřují něco originálního. Takový dar jistě udělá radost někomu, kdo miluje výjimečné věci. Pokud jsou spojené s jejich velkou vášní a životním stylem, tím lépe.

Publikováno: 15. 03. 2019

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková