Propiska s potiskem? V každé domácnosti několik

Je malá, skladná, levná, ovšem nabitá informacemi o vaší firmě. Pokud váháte, čím dostat podnik do povědomí třeba na blížícím se veletrhu a nechcete zbytečně mrhat papírem na letáky, které stejně skončí v koši, klasickou propiskou s potiskem určitě nic nezkazíte. Spíš naopak. Zaručeně se dostane i tam, kam moderní marketingové nástroje nedosáhnou.

Dobrá prezentace je základ úspěchu

Roll-upy, bannery, vizitky, diáře, bloky a mnoho dalších běžných reklamních nástrojů se dnes dostává díky moderním technologiím do pozadí. Jsou však příležitosti, které se bez nich neobejdou, a proto dnes, a zřejmě i v budoucnu, budeme třeba ve veletržních expozicích potkávat kromě jiného i propisky s potiskem. Je zjevné, že ty neohrozí žádná moderní technologie ještě desítky let. Jejich funkčnost a variabilita z nich dělá nezastupitelnou součást marketingové výzbroje každé firmy. Psát se prostě vždycky bude.

Propiska jako zdroj informací

Pera, tužky, fixy, pastelky… Můžete si vybrat přesně podle vašich aktuálních potřeb nebo příležitosti. Mají obrovskou škálu provedení, od levných umělohmotných jednoduchých per, přes kvalitnější s kovovým tělem, až po personalizované luxusní pera, určené výhradně vzácným příjemcům. Propisky jsou jednoduše nepostradatelnou součástí portfolia každého dobrého marketéra. Kromě své praktické stránky jsou nositelem firemní identity. Každý, komu taková propiska přistane v ruce, ji cíleně nebo podvědomě prozkoumá.

Hodně muziky za málo peněz

Jedním z největších pozitiv reklamních per je, že stojí opravdu minimum peněz, takže je zvládne i velmi skromný marketingový budget. Díky tomu se otevírají dveře ke všem příležitostem, kde se chce firma prezentovat. Propiska v kombinaci se slušivým diářem je také skvělý dárek pro zaměstnance, nebo obchodní partnery. I když těm většinou firmy dávají luxusnější řady. Když kdysi dávno Galileo Galilei učinil první pokus o propisku, jistě netušil, jak ohromné dílo z jeho objevu nakonec bude.

Publikováno: 18. 06. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková