Domů » Jaké doplňky stravy zvolit v březnu? Posilujte imunitu i zdraví jater
Zdraví

Jaké doplňky stravy zvolit v březnu? Posilujte imunitu i zdraví jater

V dnešní době je velmi důležité dbát na maximální zdraví imunitního systému. A protože jsou jarní měsíce jako stvořené k detoxikaci, je ideální doba na podpoření činnosti jater. Právě tento orgán je totiž nejlepším způsobem, jak detoxikovat organismus. Jaké látky jsou pro játra prospěšná a kde seženete kvalitní doplňky stravy? To se dozvíte přímo v tomto článku.

Ostropestřec a artyčok pro zdravé trávení a činnost jater

V rámci jarní péče o zdraví organismu je důležité nezapomínat na jeden klíčový orgán. Jde o játra, která se starají o zachytávání škodlivých látek a celkové očistné procesy v těle. Aby mohlo všechno řádně fungovat, musí být játra v nejlepší kondici. Dobrou zprávou je, že jejich stav můžete pozitivně ovlivnit pomocí vhodných doplňků stravy. Konkrétně přípravek Ostropestřec plus Artyčok od Naturvity kombinuje přírodní látky z těchto velmi zajímavých rostlin. V každé kapsli tak najdete látky, které podpoří činnost jater, ale i zdravé fungování trávení a podobně. Užívání je vhodné jako prevence, ale například i jako podpora při redukčních režimech a hubnutí.

Nezapomínejte na zdravý životní styl

Užívání kvalitních doplňků stravy může poměrně výrazně pomoci. Na druhou stranu je však stále potřeba počítat s tím, že největší efekt má především váš celkový životní styl. To znamená, že je jaro ideálním obdobím, kdy se zaměřit na zdravé stravování či na zařazení více pohybu.

Nakupujte výhodně na internetové lékárně

A kde seženete doplněk stravy Ostropestřec plus Artyčok nebo další vitamíny a minerály? Skvělým místem k nákupu je specializovaná internetová lékárna. Na stránce Gigalekarna.cz tak najdete víceméně všechno potřebné pro optimální fungování organismu. Samozřejmostí je vysoká kvalita za výhodnou cenu, aby doplňky stravy nebyly velkou zátěží pro rodinný rozpočet.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.