Kvalitní nábytek od mistrů truhlářů

Truhlařina, je poctivá dřina. Umění zlatých českých ručiček přináší ty nejkvalitnější výrobky, které můžete získat a poté dlouhé roky užívat. Je ale nutné najít šikovné řemeslníky. Ne každý je totiž mistrem svého řemesla, a tak je třeba vsadit na reference a roky praxe.

Toužíte po nábytku, skříních nebo kuchyni, co vydrží běžný provoz a ještě vás „přežijí“. Pak si rozhodně nastudujte reference o truhlářství Marek Praha, které patří mezi špičku ve svém oboru. Truhlářství Marek bylo vybudováno již v devadesátých letech, kdy s nadšením a s láskou ke dřevu vrhla do práce první parta lidí. Díky poctivé práci a pomocí osvědčených metod se vypracovali mezi stálice a nejoceňovanější odborníky na trhu.

​3D návrhy napoví

Truhlářství Marek sídlí v moderní hale v Praze 5 Slivenci a dnes zaměstnává sedm zkušených kvalifikovaných truhlářů. Díky tomu je schopno zpracovávat i ucelené projekty, jako jsou celé byty nebo kanceláře.

Odborníci na slovo vzatí zpracují návrh, do kterého zakomponují požadované prvky. Bytoví architekti navrhnou, jak by mohl nábytkový prvek vypadat jako solitér, ale zároveň ho komplexně pojmou do celkové vizualizace. Na samotném objednateli, tedy klientovi, pak už záleží, jaký návrh se mu bude líbit a jakou variantu zvolí.


​Nekoupíte zajíce v pytli

Truhlářství Marek má k dispozici i na živo ukázkové projekty. Kompletní vybavení interiéru lze zhlédnout v ukázkovém bytě v Horoměřicích. Kuchyně s vestavěnými spotřebiči jsou k vidění potenciálním zájemcům v činžovním domě na Žižkově. Ukázkové ložnice jsou pak k dispozici v rodinném domě v pražském Slivenci.

Pro potenciální zákazníky jde o velmi slibný benefit. Mohou tak předem vidět, jak bude vypadat jejich objednávka ve skutečnosti a lidově řečeno nekoupí tak zajíce v pytli. Buďte mezi těmi šťastnými i vy a zařiďte si bydlení podle nejlepších kvalitativních možností a módní trendů. S truhláři od Marka budete v těch nejlepších rukou.

Publikováno: 28. 12. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková