Kam v Ostravě na skvělé sushi? Za gurmánskými zážitky zamiřte do ulice Korunní 56

Sushi patří bezesporu k nejoblíbenějším pokrmům nás všech. Zatímco někteří sushi milují opravdu velice, jiní si ho dopřejí jenom občas, když je na japonský pokrm chuť. Ti praví milovníci sushi se naučili připravovat tento japonský pokrm, a tak si ho mohou dopřát opravdu kdykoli se jim zachce. Ti, kteří nemají tolik času nebo kteří si dopřávají sushi jenom občas, si raději zajedou do pravé sushi restaurace, kterou mají i v Ostravě. Je však třeba konstatovat to, že v Ostravě došlo k menší změně. Pro sushi si totiž nově zamiřte do ulice Korunní 56. Jak již bylo zmíněno, sushi je celosvětově oblíbené jídlo sklízející úspěchy i u českých strávníků. A to i navzdory tomu, že se jedná o typicky japonský pokrm, který u nás umí připravit jen málokterá sushi restaurace dokonale. V Ostravě to umí, to ostatně potvrzuje i množství zákazníků, kteří do zdejšího sushi baru chodí s nadšením. Nově se však najedí v ulici Korunní, kam se oblíbený sushi bar přestěhoval.

Ostravské sushi si zamilujete

Pokud patříte k lidem, kteří zatím sushi neochutnali, o hodně přicházíte. Nemusíte si pro rolku jezdit až do dalekého Japonska, kde se k přípravě sushi využívá speciální sushi rýže, která se do jiných zemí nesmí vyvážet, ale stačí, když navštívíte sushi bar v Ostravě, kde vám bude nabídnuto opravdu exkluzivní sushi, jež si zamilujete po prvním soustu. Jestliže se sem rozhodnete vyjet, ještě jednou upozorňujeme, že si zajeďte do ulice Korunní, kde je restaurace nově přestěhována. Číslo popisné je 56.

Funguje i rozvoz sushi

Žijeme však v moderní době, což znamená, že aktuálně funguje také rozvoz sushi v Ostravě. Pokud se vám tedy nikam nechce, pokud si chcete jen natáhnout nohy u oblíbeného seriálu, pak jen zvedněte telefon a hravě si oblíbené sushi objednejte. Díky rozvozu ušetříte hromadu času, který najednou můžete využít zcela jinak. Třeba k produktivním činnostem, třeba k odpočinku po náročném dni v práci nebo s rodinou.

Publikováno: 30. 12. 2019

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková