Lifestyle

Výklad karet je žádaný u dnes. A můžete si ho nechat udělat i online!

Patříte k lidem, které fascinuje mystika a věštění budoucnosti? Pak jistě víte, že i v dnešní elektronické době stále existují vědmy. Pro někoho skvělé psycholožky, pro jiné vysoce senzitivní osoby či čarodějky provozují výklad z karet neboli kartomantii. V naší středoevropské zeměpisné šířce se obvykle používají lidové Mariášové či Tarotové karty. Populární jsou však i Cikánské a Andělské karty. A setkáte se také s kartami kanastovými nebo Lenormand kartami. Opravdu jste si je ještě nikdy nenechali vyložit?

Historické kořeny výkladu karet sahají tisíce let zpět

Znát svůj osud a vědět, co se přihodí – odpovědi na tyto otázky lidstvo hledá snad od nepaměti. A je to právě věštba z karet, která nám v minulosti poskytovala uspokojivé odpovědi. Výklad karet má dlouhou historii – začíná ve starém Egyptě, kde vznikly původní Tarotové karty. Během křížových výprav se dostaly i na starý kontinent a oblíbila si je především majetná šlechta. Netrvalo dlouho a věštění se stalo zábavou všech vrstev. V době středověku to ovšem kartářky neměly snadné – byly považovány za čarodějnice.

Jak vypadá výklad karet dnes?

Věštění budoucnosti probíhá tradičním způsobem a odpovídá povaze výkladových karet. Co se naopak změnilo, je komunikace. Kartářky se samozřejmě nebrání ani osobnímu kontaktu, nicméně pro většinu zájemců o výklad je mnohem pohodlnější věštba z karet online.

K nejznámějším virtuálním věštírnám na českém internetu patří věštírna Orisio. Působí zde zkušené kartářky, které nabízí výklad z různých druhů karet (vždy pouze z těch, které důvěrně znají).

A proč byste měla výklad z karet vyzkoušet? Může se stát vašim vodítkem ve chvíli, kdy si nebudete vědět rady s řešením důležité životní situace. V momentě, kdy ztratíte objektivní pohled na věc – doporučení ze strany moudré ženy se vám bude hodit!

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivka bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš chytrý telefon s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPhone 8!

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí domácí infrasauny? Prodej infrasaun poskytuje společnost Saunasystem. Nechte si postavit moderní infrasaunu na míru!

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6