Výklad karet je žádaný u dnes. A můžete si ho nechat udělat i online!

Patříte k lidem, které fascinuje mystika a věštění budoucnosti? Pak jistě víte, že i v dnešní elektronické době stále existují vědmy. Pro někoho skvělé psycholožky, pro jiné vysoce senzitivní osoby či čarodějky provozují výklad z karet neboli kartomantii. V naší středoevropské zeměpisné šířce se obvykle používají lidové Mariášové či Tarotové karty. Populární jsou však i Cikánské a Andělské karty. A setkáte se také s kartami kanastovými nebo Lenormand kartami. Opravdu jste si je ještě nikdy nenechali vyložit?

Historické kořeny výkladu karet sahají tisíce let zpět

Znát svůj osud a vědět, co se přihodí – odpovědi na tyto otázky lidstvo hledá snad od nepaměti. A je to právě věštba z karet, která nám v minulosti poskytovala uspokojivé odpovědi. Výklad karet má dlouhou historii – začíná ve starém Egyptě, kde vznikly původní Tarotové karty. Během křížových výprav se dostaly i na starý kontinent a oblíbila si je především majetná šlechta. Netrvalo dlouho a věštění se stalo zábavou všech vrstev. V době středověku to ovšem kartářky neměly snadné – byly považovány za čarodějnice.

Jak vypadá výklad karet dnes?

Věštění budoucnosti probíhá tradičním způsobem a odpovídá povaze výkladových karet. Co se naopak změnilo, je komunikace. Kartářky se samozřejmě nebrání ani osobnímu kontaktu, nicméně pro většinu zájemců o výklad je mnohem pohodlnější věštba z karet online. K nejznámějším virtuálním věštírnám na českém internetu patří věštírna Orisio. Působí zde zkušené kartářky, které nabízí výklad z různých druhů karet (vždy pouze z těch, které důvěrně znají). A proč byste měla výklad z karet vyzkoušet? Může se stát vašim vodítkem ve chvíli, kdy si nebudete vědět rady s řešením důležité životní situace. V momentě, kdy ztratíte objektivní pohled na věc – doporučení ze strany moudré ženy se vám bude hodit!

Publikováno: 18. 04. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ema Nováková