Lifestyle

Výklad karet je žádaný u dnes. A můžete si ho nechat udělat i online!

Patříte k lidem, které fascinuje mystika a věštění budoucnosti? Pak jistě víte, že i v dnešní elektronické době stále existují vědmy. Pro někoho skvělé psycholožky, pro jiné vysoce senzitivní osoby či čarodějky provozují výklad z karet neboli kartomantii. V naší středoevropské zeměpisné šířce se obvykle používají lidové Mariášové či Tarotové karty. Populární jsou však i Cikánské a Andělské karty. A setkáte se také s kartami kanastovými nebo Lenormand kartami. Opravdu jste si je ještě nikdy nenechali vyložit?

Historické kořeny výkladu karet sahají tisíce let zpět

Znát svůj osud a vědět, co se přihodí – odpovědi na tyto otázky lidstvo hledá snad od nepaměti. A je to právě věštba z karet, která nám v minulosti poskytovala uspokojivé odpovědi. Výklad karet má dlouhou historii – začíná ve starém Egyptě, kde vznikly původní Tarotové karty. Během křížových výprav se dostaly i na starý kontinent a oblíbila si je především majetná šlechta. Netrvalo dlouho a věštění se stalo zábavou všech vrstev. V době středověku to ovšem kartářky neměly snadné – byly považovány za čarodějnice.

Jak vypadá výklad karet dnes?

Věštění budoucnosti probíhá tradičním způsobem a odpovídá povaze výkladových karet. Co se naopak změnilo, je komunikace. Kartářky se samozřejmě nebrání ani osobnímu kontaktu, nicméně pro většinu zájemců o výklad je mnohem pohodlnější věštba z karet online.

K nejznámějším virtuálním věštírnám na českém internetu patří věštírna Orisio. Působí zde zkušené kartářky, které nabízí výklad z různých druhů karet (vždy pouze z těch, které důvěrně znají).

A proč byste měla výklad z karet vyzkoušet? Může se stát vašim vodítkem ve chvíli, kdy si nebudete vědět rady s řešením důležité životní situace. V momentě, kdy ztratíte objektivní pohled na věc – doporučení ze strany moudré ženy se vám bude hodit!

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.