Venušiny kuličky – základ ženského zdraví

Venušiny kuličky jsou erotická pomůcka pro ženy, také označována jako „vaginální kuličky“. Tato "hračka" pro ženy se skládá ze dvou kuliček. Uvnitř kuličky nalezneme ještě další kovovou. Pro dostatečnou stimulaci musí žena vykonávat pohyb. Jakmile se zasunou do pochvy, začínají stimulovat svaly uvnitř vagíny. Něžně vibrují a třesou se, právě díky tomu dopřávají něžnému pohlaví kvalitní a intenzivní zážitek. Ovšem tato erotická pomůcka neslouží pouze k uspokojení, ale také zabraňuje nechtěnému úniku moči, které potkává až 60% žen. Kuličky lze využívat při sportovních aktivitách, jako jsou běhání, posilování a podobně. Navíc napomáhají posilovat pánevní dno.

Základní informace

Materiál, ze kterého se kuličky nejčastěji vyrábí, je silikon. Ovšem k dostání jsou i kuličky z plastu, latexu, skla či kovu a další. Pokud chcete opravdu kvalitní model, doporučujeme právě ten nejpoužívanější - ze silikonu. Sice si za něj připlatíte o něco víc než u ostatních druhů, ale za vám přinese řadu dalších benefitů, jako jsou vyšší hygiena a nižší hlučnost. Kvalita silikonu se může lišit, proto je vhodné nakupovat u prodejce, který si dané kritérium hlídá a nabízí jen špičkové produkty.

Venušiny kuličky prospívají zdraví

Jak by mohla erotická stimulační pomůcka prospívat zdraví? Jednoduše. Právě kuličky tohoto typu posilují pánevní dno, a napomáhají vaginálnímu svalstvu. Samozřejmě existují i jiné varianty, jak svaly pochvy posilovat. Ovšem jiná cvičení se nemusí jevit jako účinné, už jen  důvodu, že je obtížné si ověřit, zdali opravdu posilujete správně. Kuličky vám tuto cestu velice usnadní, a navíc výsledek bude daleko efektivnější.

Pro začátek

Pro úplné začátečnice bychom doporučili venušinu kuličku. které Jedná se o základní vaginální činku s očkem pro snadnější manipulaci. Zdravotně nezávadné venušiny kuličky z kvalitních materiálů zakoupíte v diskrétním sexshopu Sexio.cz.

Publikováno: 27. 08. 2021

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Ema Nováková