Erotická masáž není o sexu, nýbrž o uvolnění

Spousta Čechů vnímá erotické masáže jako sexuální služby, ačkoliv realita je jiná. Češi jsou obecně dobří v odsuzování věcí, které nikdy nezkusili. Jestli i vy máte pocit, že na erotické masáže se chodí za sexuálním stykem, tak se na nějakou objednejte! Erotické masáže jsou způsob odpočinku. Někdo chodí do sauny, další do vířivky, jiní na masáž. Ta erotická přináší uvolnění v úplně jiné dimenzi. Pomůže vám zapomenout na starosti všedního dne a přenese vás doslova do ráje. Dobře provedená erotická – masáž je dokonce lepší než sexuální styk.

Masérka je nahá a dotýká se vás, ale tím vše končí

Erotické masáže získaly svůj název podle toho, že vás skutečně eroticky naladí. Masáži obvykle předchází sprcha, společná s masérkou. Masérka přijde do sprchy v županu a z ní vychází nahá stejně jako vy. Působí to přirozeně, zřejmě by bylo podivné, kdyby klient byl nahý a masérka oblečená. Kromě toho je možné, že bude své nahé tělo potřebovat k práci.

Druhy erotických masáží jsou různé

Co se bude dít dál, záleží na tom, jaký druh erotické masáže si objednáte. Budete-li mít zájem vyloženě o masáž penisu, je jasné, čemu se bude masérka věnovat. Při jiném typu masáže však masíruje celé tělo, včetně intimních partií, a může k tomu používat i své vlastní tělo. Jde o tzv. body-to-body masáž, kdy masérka klouže svým tělem po těle klienta. Další zajímavá a vyhledávaná je také párová masáž. Krásné masérky totiž rozhodně nenavštěvují pouze muži. Taková erotická masáž v páru dokáže do nudného sexuálního života přinést nový náboj a třeba vás i naučí něco, co budete doma sami praktikovat. Jelikož jsou erotické masáže lidmi vnímány různě, salony, které je provádí, obvykle zachovávají maximální diskrétnost. Výjimkou není ani salon Angels masáže poskytující erotické masáže Praha. Můžete se k nim objednat třeba i online bez nějakého osobního kontaktu.

Publikováno: 20. 06. 2020

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Ema Nováková