Domů » Dogfest: nejlepší psí fesťák je na spadnutí. Milovníci psů, těšte se!
Skvělé tipy

Dogfest: nejlepší psí fesťák je na spadnutí. Milovníci psů, těšte se!

Milovníci psů, pozor! Jestliže neodmítnete jedinou příležitost, kdy můžete strávit skvělý den společně se svými mazlíčky, máme pro vás dobrou zprávu. Blíží se akce, na kterou budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat – nepůjde o nic menšího než o největší český festival zaměřený na chovatele psů. Nese název Dogfest a o zábavu nebude nouze. Kdy a kde se koná a na co se můžete těšit? Vše podstatné najdete v následujících řádcích.

Místo a čas konání

Psí fesťák Dogfest se blíží mílovými kroky. Termín konání je naplánován na 1. září 2018 a dějištěm bude hlavní městě, konkrétně městská část Praha 9 u stanice metra Střižkov. Pořadatelé si místo nevybrali náhodou – nachází se zde cca 25 000 m² travnaté plochy.

Střižkovu nelze nic vytknout ani z hlediska dopravní dostupnosti. Rozhodnete-li se na akci vyrazit autem, můžete zdarma zaparkovat v blízké ulici Vysočanská. Další možností je MHD – metro či autobus. V docházkové vzdálenosti se na nachází nádraží Prosek.

Co se bude na Dogfestu dít?

A teď to podstatné. Proč byste si neměli nechat psí fesťák ujít? Protože se na něm budete královsky bavit již od 11 hodin. K největším ranním „tahákům“ patří závody chrtů, ovšem za zmínku stojí také program zaměřený na chov psů, cvičení ve vodě a v neposlední řadě soutěž Hang Time, v rámci které se musí účastníci zakousnout na co nejdelší dobu.

Na své si přijdou také příznivci známého psího psychologa Rudolfa Desenského, který bude mít na Dogfestu přednášku. A nebudou chybět ani populární disciplíny, jako jsou dog dancing a agility. Na programu nechybí ani canicross a další zajímavé aktivity.

Kde seženete vstupenky?

Vstupenky si můžete koupit třeba ihned online. Za celodenní lístek dáte 99 Kč, rodinné vstupné (pro 4 osoby) stojí 249 Kč. Generálním partnerem akce je známý specializovaný prodejce chovatelských potřeb pro psy a kočky Reedog.

Štítky

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.