Moderní, vzkvétající a populární pražský Smíchov se mění před očima

Po levém břehu Vltavy se táhne pražský Smíchov. Na jedné straně sousedí s Malou Stranou, na druhé s Hlubočepy. Díky své skvělé lokalitě se stává stále vyhledávanější čtvrtí pro rodiny s dětmi, ale i pro lidi, kteří milují moderní architekturu a vynachválit si pražský Smíchov nemohou ani penzisté. Co je na této čtvrti, kromě praktického umístění, tak okouzlující?

Vše na jednom místě

Lokalita pražského Smíchova nabízí vše, co je k životu potřeba. Na jejím území najdete nákupní centra, nádhernou přírodu, kulturní i sportovní zázemí a samozřejmě i dostatek škol a lékařských ordinací. Co se dopravní obsluhy týče, síť městské hromadné dopravy je hustá a pohodlně se dostanete na druhý okraj Prahy v řádu několika minut.

Změňte svou trvalou adresu

Je-li vám povědomý park Klamovka a chtěli byste v jeho blízkosti mít svou trvalou adresu, máte k tomu nyní jedinečnou možnost. Právě nedaleko pražské Klamovky totiž aktuálně vzniká úžasný bytový projekt Vilapark Klamovka. Ten nabídne bydlení lidem, kteří touží po soukromí a velkoměstském bytě, ale také rodinám s dětmi, které vyžadují blízkost přírody a bezpečné okolí.

Bytový projekt Vilapark Klamovka si nelze nezamilovat

Celý projekt Vilapark Klamovka je rozdělen na dvě části. Právě část A je určena pro ty, kteří touží po výhledu na město a ohromném bytě, ve kterém mohou pořádat setkání s přáteli. Zatímco část B se nachází v klidnější části pozemku a pohled z bytů je namířený do klidné přírody. K bytům náleží také pozemky, které poskytnou útočiště rodičům s dětmi, ale také milovníkům pikniků. Pokud vás zajímá více informací, můžete si prohlédnout podrobnosti o projektu a zjistit, zda by se vám některý z volných bytů nelíbil. Nikdy není pozdě na změnu adresy trvalého bydliště a pražský Smíchov, respektive okolí Klamovky, je nádhernou lokalitou pro klidné a bezpečné bydlení.

Publikováno: 27. 02. 2023 / Aktualizováno: 30. 11. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková