Bydlení

Byty v Praze na Žižkově jsou ideálním místem pro život v hlavním městě

Kdo má rád ruch města, pro toho může být život v Praze splněným snem. Vše potřebné k životu je na dosah – bydlení, zaměstnání, zábava. Hlavní město nabízí nesrovnatelně více pracovních příležitostí, kvůli kterým se sem lidé stěhují ze všech koutů republiky, aby tu začali novou životní etapu.

Jaké možnosti získat byt tu mají k dispozici?

V současné době se v Praze staví více developerských projektů. Doba si to žádá. Stávající bydlení už obvykle nestačí, je třeba pro zájemce vybudovat nové, a uspokojit tak poptávku po zajímavých bytech v příjemném prostředí. Jedním z míst, kde aktuálně probíhá výstavba nových bytů, je také Horní Žižkov. Jedná se o klidnou lokalitu v dostupné vzdálenosti od centra hlavního města.

Byty Na Vackově

Významnou část Žižkova, který se rozkládá na vyvýšenině, tvoří činžovní domy z přelomu 19. a 20. století. Pro oblast jsou charakteristické úzké a strmé zdejší ulice, podle kterých Žižkov bezpečně poznáte. Lokalitu horního Žižkova v následujících letech čekají poměrně významné změny. Dochází tu k postupné revitalizaci, na jejímž konci by mělo stát moderní centrum s rezidenční a obchodní čtvrtí. Byty v Praze na Žižkově jsou budovány v souladu s aktuálními požadavky na jejich architektonickou podobu.

Podél ulice Malešická roste projekt Byty Na Vackově, jenž by měl nabídnout celkem 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor. Byty mají dispozici 1+kk až 5+kk. Jsou tedy určené jak pro jednotlivce, tak i větším rodinám, kterým poskytnou potřebné zázemí pro život s dětmi.

Byty s balkony i lodžiemi

Prodej bytů na Praze 3 byl již zahájen. Kdo má o ně zájem, neměl by dlouho otálet. Nová etapa projektu volně navazuje na již realizované objekty podél ulice Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Prostor bytů je řešený tak, aby měly dostatek přirozeného světla, a to prostřednictvím lodžií, předzahrádek, balkonů i střešních teras. Ty prakticky zvětšují obytný prostor a poskytují místo pro trávení odpočinku po práci a ve volném čase.

Líbilo by se vám žít v Praze a hledáte vhodné bydlení? Byty Na Vackově na vás už čekají.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.