Byty v Praze na Žižkově jsou ideálním místem pro život v hlavním městě

Kdo má rád ruch města, pro toho může být život v Praze splněným snem. Vše potřebné k životu je na dosah – bydlení, zaměstnání, zábava. Hlavní město nabízí nesrovnatelně více pracovních příležitostí, kvůli kterým se sem lidé stěhují ze všech koutů republiky, aby tu začali novou životní etapu.

Jaké možnosti získat byt tu mají k dispozici?

V současné době se v Praze staví více developerských projektů. Doba si to žádá. Stávající bydlení už obvykle nestačí, je třeba pro zájemce vybudovat nové, a uspokojit tak poptávku po zajímavých bytech v příjemném prostředí. Jedním z míst, kde aktuálně probíhá výstavba nových bytů, je také Horní Žižkov. Jedná se o klidnou lokalitu v dostupné vzdálenosti od centra hlavního města.

Byty Na Vackově

Významnou část Žižkova, který se rozkládá na vyvýšenině, tvoří činžovní domy z přelomu 19. a 20. století. Pro oblast jsou charakteristické úzké a strmé zdejší ulice, podle kterých Žižkov bezpečně poznáte. Lokalitu horního Žižkova v následujících letech čekají poměrně významné změny. Dochází tu k postupné revitalizaci, na jejímž konci by mělo stát moderní centrum s rezidenční a obchodní čtvrtí. Byty v Praze na Žižkově jsou budovány v souladu s aktuálními požadavky na jejich architektonickou podobu. Podél ulice Malešická roste projekt Byty Na Vackově, jenž by měl nabídnout celkem 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor. Byty mají dispozici 1+kk až 5+kk. Jsou tedy určené jak pro jednotlivce, tak i větším rodinám, kterým poskytnou potřebné zázemí pro život s dětmi.

Byty s balkony i lodžiemi

Prodej bytů na Praze 3 byl již zahájen. Kdo má o ně zájem, neměl by dlouho otálet. Nová etapa projektu volně navazuje na již realizované objekty podél ulice Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Prostor bytů je řešený tak, aby měly dostatek přirozeného světla, a to prostřednictvím lodžií, předzahrádek, balkonů i střešních teras. Ty prakticky zvětšují obytný prostor a poskytují místo pro trávení odpočinku po práci a ve volném čase. Líbilo by se vám žít v Praze a hledáte vhodné bydlení? Byty Na Vackově na vás už čekají.

Publikováno: 30. 09. 2020 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková