Domů » Byty v Praze na Žižkově jsou ideálním místem pro život v hlavním městě
Bydlení

Byty v Praze na Žižkově jsou ideálním místem pro život v hlavním městě

Kdo má rád ruch města, pro toho může být život v Praze splněným snem. Vše potřebné k životu je na dosah – bydlení, zaměstnání, zábava. Hlavní město nabízí nesrovnatelně více pracovních příležitostí, kvůli kterým se sem lidé stěhují ze všech koutů republiky, aby tu začali novou životní etapu.

Jaké možnosti získat byt tu mají k dispozici?

V současné době se v Praze staví více developerských projektů. Doba si to žádá. Stávající bydlení už obvykle nestačí, je třeba pro zájemce vybudovat nové, a uspokojit tak poptávku po zajímavých bytech v příjemném prostředí. Jedním z míst, kde aktuálně probíhá výstavba nových bytů, je také Horní Žižkov. Jedná se o klidnou lokalitu v dostupné vzdálenosti od centra hlavního města.

Byty Na Vackově

Významnou část Žižkova, který se rozkládá na vyvýšenině, tvoří činžovní domy z přelomu 19. a 20. století. Pro oblast jsou charakteristické úzké a strmé zdejší ulice, podle kterých Žižkov bezpečně poznáte. Lokalitu horního Žižkova v následujících letech čekají poměrně významné změny. Dochází tu k postupné revitalizaci, na jejímž konci by mělo stát moderní centrum s rezidenční a obchodní čtvrtí. Byty v Praze na Žižkově jsou budovány v souladu s aktuálními požadavky na jejich architektonickou podobu.

Podél ulice Malešická roste projekt Byty Na Vackově, jenž by měl nabídnout celkem 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor. Byty mají dispozici 1+kk až 5+kk. Jsou tedy určené jak pro jednotlivce, tak i větším rodinám, kterým poskytnou potřebné zázemí pro život s dětmi.

Byty s balkony i lodžiemi

Prodej bytů na Praze 3 byl již zahájen. Kdo má o ně zájem, neměl by dlouho otálet. Nová etapa projektu volně navazuje na již realizované objekty podél ulice Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Prostor bytů je řešený tak, aby měly dostatek přirozeného světla, a to prostřednictvím lodžií, předzahrádek, balkonů i střešních teras. Ty prakticky zvětšují obytný prostor a poskytují místo pro trávení odpočinku po práci a ve volném čase.

Líbilo by se vám žít v Praze a hledáte vhodné bydlení? Byty Na Vackově na vás už čekají.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.