Bydlení

Mít kvalitní a krásný plot se hodí

Také jsme si dřív mysleli, že plot je jen přežitek, že ho vůbec nepotřebujeme. Ovšem postupem času přišly děti, které bez plotu nemůžeme samotné nechat běhat po zahradě, chtěli jsme si pořídit psa, bez plotu ale ani to nešlo. Korunu tomu nasadili psi z okolních domů, kteří se naučili venčit se nám na trávníku za domem. Když do jednoho takového dárečku šlápl náš syn, řekli jsme si, že takhle to dál nejde, a rozhodli jsme se, že si pořídíme plot.

Ale jaký vybrat?

Na trhu je k dostání celá řada nejrůznějších typů, materiálů a zpracování. Je jich tolik, že většina lidí se v nich vůbec neorientuje a výběr plotu nechá na projektantovi nebo realizační firmě. Mnozí už se takto spálili, věřili totiž projektantovi, že jim vybere ten nejlepší plot. On se však soustředil na reprezentativní stránku a už ho tolik nezajímalo, že plot, který vybral, nevydrží dlouho nebo se o něj budou muset stále starat. Když plot zadáte realizační firmě, ta pro změnu vybere oplocení, které se snadno a rychle instaluje, a neohlíží se na jeho životnost. Přece se nebudete dívat na nevzhledný plot, který se nebude k vašemu domu hodit a bude vás rozčilovat?

Věnujte raději trochu času výběru plotu, který bude odpovídat vašim představám. Kupříkladu my jsme věděli hned, že chceme plot, který vydrží a o který se nebudeme muset starat. Proto jsme se rozhodli pro betonový plot. Mimo vysokou odolnost nás zaujal i design plotu a jeho variabilita. Sami jsme si mohli určit, jak bude plot vysoký, jaké bude mít zakončení, barvu a také dekor. S výsledkem jsme naprosto spokojeni a rozhodně bychom neměnili. Chcete-li mít kolem vašeho domu i vy kvalitní, odolný a estetický plot, vsaďte na Betonoveploty.net. Postarají se komplet o dopravu, montáž a případný další servis. Jejich montážníci mají zkušenosti již řadu let a prodávají certifikované betonové ploty české výroby.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.