Finance & práce

Nažeňte zákazníky na web pomocí PPC reklamy

Pokud podnikáte, bez webové stránky se jednoznačně neobejdete, ať už působíte v jakékoliv oblasti. Důvod je jednoznačný. Potenciální zákazníci si informace o službách, produktech i samotných firmách hledají nejprve skrze internet, až potom danou společnost osloví buď přímo přes poptávkový formulář, nebo na základě zjištěných informací do firmy zavolají. Opravdu chcete o takové zákazníky přicházet? Určitě ne, a tak buďte krok před konkurencí a pusťte se také do online propagace.

Marketing jako takový je velice důležitý pro každou firmu, protože konkurence je vskutku ve všech oborech podnikání, v některých menší, v jiných větší. Marketing však nejsou pouze billboardy u hlavních cest, ale také bannery na internetu, textové inzeráty ve výsledcích vyhledávání a podobně. Právě PPC reklama vám pomůže přilákat návštěvníky na vaši webovou stránku a možná i dlouhodobého zákazníka.

Co je PPC reklama?

PPC reklama je jeden z nástrojů internetového marketingu. Pokud spojíte síly PPC reklamy, SEO a sociálních sítí, máte vyhráno. PPC reklama je nejlépe měřitelný způsob propagace, přičemž za reklamu platíte až v okamžiku, pokud na ni uživatel klikne. Jestliže nemáte s těmito věcmi vůbec žádné zkušenosti, je lepší přenechat nastavování reklamních kampaní na specialistech. Stačí do vyhledávače zadat například PPC reklama – Plzen (případně jiné město) a zobrazí se vám spousta digitálních agentur, přičemž jednou z nich je například PPC Profits.

Proč zrovna PPC Profits?

Společnost PPC Profits se věnuje PPC reklamám už od roku 2008, a tak má více než desetileté zkušenosti. Prošla si náročným vývojem reklamních systémů a vždy se dokázala přizpůsobit tak, aby nakonec vytvořila úspěšné a efektivní reklamy. Jestliže vás tedy zajímá Plzen – PPC reklama, tak je daná firma jednoznačnou volbou. Ovládá reklamní systémy Google Ads, Sklik od Seznamu a Etarget. Zvládne také real-time bidding či remarketing.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.