Domů » Nažeňte zákazníky na web pomocí PPC reklamy
Finance & práce

Nažeňte zákazníky na web pomocí PPC reklamy

Pokud podnikáte, bez webové stránky se jednoznačně neobejdete, ať už působíte v jakékoliv oblasti. Důvod je jednoznačný. Potenciální zákazníci si informace o službách, produktech i samotných firmách hledají nejprve skrze internet, až potom danou společnost osloví buď přímo přes poptávkový formulář, nebo na základě zjištěných informací do firmy zavolají. Opravdu chcete o takové zákazníky přicházet? Určitě ne, a tak buďte krok před konkurencí a pusťte se také do online propagace.

Marketing jako takový je velice důležitý pro každou firmu, protože konkurence je vskutku ve všech oborech podnikání, v některých menší, v jiných větší. Marketing však nejsou pouze billboardy u hlavních cest, ale také bannery na internetu, textové inzeráty ve výsledcích vyhledávání a podobně. Právě PPC reklama vám pomůže přilákat návštěvníky na vaši webovou stránku a možná i dlouhodobého zákazníka.

Co je PPC reklama?

PPC reklama je jeden z nástrojů internetového marketingu. Pokud spojíte síly PPC reklamy, SEO a sociálních sítí, máte vyhráno. PPC reklama je nejlépe měřitelný způsob propagace, přičemž za reklamu platíte až v okamžiku, pokud na ni uživatel klikne. Jestliže nemáte s těmito věcmi vůbec žádné zkušenosti, je lepší přenechat nastavování reklamních kampaní na specialistech. Stačí do vyhledávače zadat například PPC reklama – Plzen (případně jiné město) a zobrazí se vám spousta digitálních agentur, přičemž jednou z nich je například PPC Profits.

Proč zrovna PPC Profits?

Společnost PPC Profits se věnuje PPC reklamám už od roku 2008, a tak má více než desetileté zkušenosti. Prošla si náročným vývojem reklamních systémů a vždy se dokázala přizpůsobit tak, aby nakonec vytvořila úspěšné a efektivní reklamy. Jestliže vás tedy zajímá Plzen – PPC reklama, tak je daná firma jednoznačnou volbou. Ovládá reklamní systémy Google Ads, Sklik od Seznamu a Etarget. Zvládne také real-time bidding či remarketing.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.