Domů » Nestresujte se s parkováním na letišti
Cestování

Nestresujte se s parkováním na letišti

Ať už vyrážíte za sluncem či za prací, je třeba vyřešit jednu důležitou věc. A tou je parkování co nejblíže letiště, abyste si svou dovolenou mohli užít bez starostí. Výběr parkovišť je skutečně bohatý. Na co byste se měli hlavně zaměřit?

Bezpečnost na prvním místě

Parkoviště letiště Václava Havla vybírejte nejen s ohledem na cenu parkovného, ale též bezpečnost, kvalitu a rozsah poskytovaných služeb. Samozřejmostí by měl být prostorný areál, kam se bez potíží vejdou i dvě stovky aut. Váš klidný spánek zajistí kamerový systém, oplocení, osvětlení a pojištění.

Hladký průběh po odletu i příletu

Nonstop transfer na i z letiště zdarma je jednou ze standardních služeb, které parkování letiště Praha nabízí. Vy si tak svou dovolenou užijete do posledního okamžiku bez toho, abyste sháněli dopravce, který vás doveze k vašemu vozu. Ochotný personál vám pomůže s vašimi zavazadly, pro děti jsou připraveny dětské sedačky.

Jak to funguje?

Rezervace parkovacího místa u letiště je velice jednoduchá. Jelikož je parkoviště v provozu nonstop, je možné si parkování rezervovat 2 hodiny předem, a to přes objednávkový systém. V případě telefonické objednávky lze rezervaci objednat dokonce 1 hodinu před vaším příjezdem. Po vašem příjezdu na vás v areálu bude čekat řidič, jenž vám vydá potvrzení o parkování, a zároveň vás v co nejkratším čase dopraví zdarma na letiště. Po vašem příletu vás nejpozději do 15 minut od vašeho telefonátu vyzvedne.

Doplňkové služby

Některá parkoviště u letiště též nabízí nadstandardní doplňkové služby, jimiž jsou vyčištění a umytí automobilu, pomoc s nastartováním při dlouhodobém stání či dohuštění pneumatik. Ať už budete vybírat parkoviště dle ceny nebo rozsahu služeb, vždy je to lepší varianta než nechat auto bezprizorně stát na neplaceném místě, jež je často v hledáčku zlodějů.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.