Cestování

Dovolená 2020 bude v Čechách a bude skvělá!

Celosvětová pandemie během několika okamžiků připravila o zážitky a objevování nových míst obrovskou masu lidí. Cestovní ruch se zcela zastavil a uvedl tak i české turisty do nejistoty z blížící se letní sezóny.

Pro ty z vás co se stále obávají, že by svou dovolenou snad museli prožít v lepším případě na své zahrádce, máme skvělou zprávu. V roce 2020 o dovolenou rozhodně nepřijdete. Nechte se inspirovat čerstvými tipy na lukrativní tuzemské destinace, kde alespoň na malou chvíli zapomenete na veškeré starosti spojené s rutinou každodenního života.

Navštivte jižní Čechy

Ubytování na jihu Čech se probouzí k životu a společně s tím se každým dnem snižuje počet volných termínů. Využijte této příležitosti a zamluvte si hotelový pokoj nebo lůžka ve vyhlášených penziónech zasazených do malebných končin s podmanivou atmosférou. Jižní Čechy se rozprostírají u hranic s Rakouskem a Německem. Tato rozsáhlá oblast patří mezi nejnavštěvovanější místa českého státu a je kromě jiného tvořena nejoblíbenějšími rekreačními středisky.

Krušné hory konečně přístupné

Vyhlášená turistická destinace oblíbená pro svou dostupnou cenovou politiku a nadstandardní úroveň rekreačních středisek. Hotely v Krušných horách jsou mezi českými i zahraničními turisty mimořádně oblíbené. Skvělé umístění, překrásná příroda a obrovské možnosti kulturního i sportovního vyžití jsou hlavní důvody, proč se právě toto místo stává velmi častou zastávkou nejen pro mladé rodiny s dětmi, jednotlivce, ale i sportovce.

Zve vás i královéhradecký kraj

Pobyt v Královehradeckém kraji je zárukou příjemně prožité dovolené, jak s kamarády, tak i v kruhu rodinném. Současně se jedná o oblíbenou destinaci pro zamilované páry i dlouholeté partnery, kteří chtějí trávit romantické chvíle ve dvou bez jakéhokoliv stresu a nežádoucího ruchu. Poznejte ještě v tomto roce krásu Krkonoš a zajistěte si vhodný termín s dostatečným předstihem.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.