Domů » Dovolená 2020 bude v Čechách a bude skvělá!
Cestování

Dovolená 2020 bude v Čechách a bude skvělá!

Celosvětová pandemie během několika okamžiků připravila o zážitky a objevování nových míst obrovskou masu lidí. Cestovní ruch se zcela zastavil a uvedl tak i české turisty do nejistoty z blížící se letní sezóny.

Pro ty z vás co se stále obávají, že by svou dovolenou snad museli prožít v lepším případě na své zahrádce, máme skvělou zprávu. V roce 2020 o dovolenou rozhodně nepřijdete. Nechte se inspirovat čerstvými tipy na lukrativní tuzemské destinace, kde alespoň na malou chvíli zapomenete na veškeré starosti spojené s rutinou každodenního života.

Navštivte jižní Čechy

Ubytování na jihu Čech se probouzí k životu a společně s tím se každým dnem snižuje počet volných termínů. Využijte této příležitosti a zamluvte si hotelový pokoj nebo lůžka ve vyhlášených penziónech zasazených do malebných končin s podmanivou atmosférou. Jižní Čechy se rozprostírají u hranic s Rakouskem a Německem. Tato rozsáhlá oblast patří mezi nejnavštěvovanější místa českého státu a je kromě jiného tvořena nejoblíbenějšími rekreačními středisky.

Krušné hory konečně přístupné

Vyhlášená turistická destinace oblíbená pro svou dostupnou cenovou politiku a nadstandardní úroveň rekreačních středisek. Hotely v Krušných horách jsou mezi českými i zahraničními turisty mimořádně oblíbené. Skvělé umístění, překrásná příroda a obrovské možnosti kulturního i sportovního vyžití jsou hlavní důvody, proč se právě toto místo stává velmi častou zastávkou nejen pro mladé rodiny s dětmi, jednotlivce, ale i sportovce.

Zve vás i královéhradecký kraj

Pobyt v Královehradeckém kraji je zárukou příjemně prožité dovolené, jak s kamarády, tak i v kruhu rodinném. Současně se jedná o oblíbenou destinaci pro zamilované páry i dlouholeté partnery, kteří chtějí trávit romantické chvíle ve dvou bez jakéhokoliv stresu a nežádoucího ruchu. Poznejte ještě v tomto roce krásu Krkonoš a zajistěte si vhodný termín s dostatečným předstihem.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.