Intenzivní jazykový kurz už na Tebe čeká!

Dokončuješ letos střední školu a ještě nevíš, kam pokračovat? Bojíš se, že se nedostaneš na školu na kterou chceš a chceš mít zálohu? Nechceš jít ještě do práce a chceš si místo toho vypilovat cizí jazyk? Pak čti dále! Jednoleté jazykové studium pro Tebe bude to pravé.

Jak výuka probíhá?

Nejprve si musíš vybrat jazyk, jehož učením chceš akademický rok strávit. Poté stačí na našem webu vyplnit přihlášku do studia a očekávat e-mail s informacemi týkajícími se harmonogramu školního roku a všech ostatních bližších informací.

Tento typ studia probíhá v časové dotaci 4 vyučovací hodiny denně každý všední den kromě svátků a prázdnin. Výuka trvá od září do června a vybrat si můžeš mezi studiem angličtiny, španělštiny, němčiny či francouzštiny.

Na začátku školního roku podstoupíš rozřazovací testy a budeš přiřazen do skupiny k lidem s obdobnou jazykovou úrovní. Během akademického roku se posuneš o 2-3 jazykové úrovně a své studium můžeš zakončit jazykovou zkouškou a získat tak certifikát, který ozvláštní Tvůj životopis.


Jaké výhody Ti tato forma studia přinese?

Jednoleté jazykové studium v naší jazykové škole přináší mnoho výhod. Kromě samotného studia jazyku získáte také možnost studovat druhý jazyk zcela zdarma. A ještě na něj s sebou budete moct brát člověka navíc a ten bude mít kurz zcela zdarma také!

Disponujeme kvalifikovanými lektory s řadou zkušeností, kteří Tě budou po celý rok motivovat k učení. Nemusíš se bát, že by studium bylo pouze o nudném biflování teorie z učebnic. U nás je studium moderní a interaktivní, využíváme k němu podklady z projektů EU a materiály Ti budou pořád k dispozici díky e-learningu.

Naše škola sídlí v samém centru Brna. Nejen, že se k ní tedy snadno dostaneš, ale po škole budeš mít velký výběr z možností, kam se spolužáky zajít na kafe nebo na pivo. Ve škole si navíc můžeš připravit zdarma kávu i čaj a školní dny si tím zpříjemnit.

Pokud se k nám do studia přihlásíš rovnou po maturitě, zůstane Ti také status studenta a budeš mít možnost vyřídit si ISIC kartu. Studentské výhody Tě tedy neminou!

Platbu za studium si můžeš rozložit na dvě splátky. V případě, že máš jazykovou školu pouze jako zálohu, kdyby Ti nevyšlo přijetí na školu vysokou, nemusíš zoufat. Své místo si u nás můžeš pojistit i tak. A když Tě na vysokou školu vezmou, peníze uhrazené za studium Ti bez otálení vrátíme!

Naši studenti chodí v rámci výuky na výlety či exkurze nebo se při hezkém počasí učí venku. V rámci školního roku pořádáme také např. Halloweenskou nebo závěrečnou party. Nudit se u nás nebudeš při studiu ani mimo něj!


Chceš u nás studovat, ale máš nějaké doplňující dotazy? Telefon i e-mail na nás nalezneš na našich webových stránkách. Nebo se za námi můžete rovnou stavit v kanceláři! Jazyková škola PELICAN sídlí na Lidické 9.

Publikováno: 10. 11. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Adéla Voborníková