Bydlení

Praktické koupelnové doplňky dělají koupelnu dokonalou

Povedené obklady, vysněná rohová vana s masážními tryskami, designové umyvadlo… Měli byste být spokojeni, a přesto máte pocit, že koupelně něco chybí. Koupelna nebude nikdy dokonalou bez perfektně sladěných koupelnových doplňků.

Bez koupelnových doplňků nabízí koupelna svoji funkčnost stěží z poloviny

Koupelny, malé i velké, potřebují pomocníky. Těmi jsou koupelnové doplňky. Ty nám pomáhají v koupelně udržet pořádek, ale nabízí i další funkční vlastnosti. Současně dotváří celkový design koupelny. Mnohdy prostor ladíme do neutrálních tónů v omezeném množství barev. Koupelnu pak dokážou oživit právě vhodné výrazné koupelnové doplňky.

Máte krásné designové umyvadlo? Sebeluxusnější tekuté mýdlo v obalu z obchodu mu nebude slušet rozhodně tolik, jako mýdlo v pěkném dávkovači. Dávkovače mýdla pak lze plnit levnějšími náplněmi. Jsou stejně kvalitní jako ty drahé, ale vy ušetříte. A nejen peníze, i přírodu. Protože do dávkovače lze mýdlo plnit bez toho, abyste jej pokaždé kupovala v plastu i s dávkovačem.

Na umyvadlo patří též s dávkovačem mýdla sladěné kelímky na zubní kartáčky. Měly by umožňovat odložení kartáčků i zubní pasty. Nejlépe hned několika, protože dnes je obvyklé, že co člen domácnosti, to jiný druh zubní pasty.

Sušáky, věšáky, držáky – není nic horšího, než když v koupelně chybí

Utřeli jste na zemi nacákanou vodu a nemáte teď kam pověsit hadr? Proprali jste si flek na tričku a nemáte jej kam rychle přehodit? Po koupelně se vám neustále povalují ručníky, které není kde vysušit, ani suché pověsit? Je na čase nakoupit praktické věšáky, držáky a sušáky.

Nakupujte je najednou a dolaďte je do stejného materiálu i stylu. Věřte, že rozdíl mezi poniklovaným, nerezovým nebo chromovaným povrchem je znát na první pohled. Koupelna pak působí jako levná a nedoladěná.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.