Bydlení

Praktické koupelnové doplňky dělají koupelnu dokonalou

Povedené obklady, vysněná rohová vana s masážními tryskami, designové umyvadlo… Měli byste být spokojeni, a přesto máte pocit, že koupelně něco chybí. Koupelna nebude nikdy dokonalou bez perfektně sladěných koupelnových doplňků.

Bez koupelnových doplňků nabízí koupelna svoji funkčnost stěží z poloviny

Koupelny, malé i velké, potřebují pomocníky. Těmi jsou koupelnové doplňky. Ty nám pomáhají v koupelně udržet pořádek, ale nabízí i další funkční vlastnosti. Současně dotváří celkový design koupelny. Mnohdy prostor ladíme do neutrálních tónů v omezeném množství barev. Koupelnu pak dokážou oživit právě vhodné výrazné koupelnové doplňky.

Máte krásné designové umyvadlo? Sebeluxusnější tekuté mýdlo v obalu z obchodu mu nebude slušet rozhodně tolik, jako mýdlo v pěkném dávkovači. Dávkovače mýdla pak lze plnit levnějšími náplněmi. Jsou stejně kvalitní jako ty drahé, ale vy ušetříte. A nejen peníze, i přírodu. Protože do dávkovače lze mýdlo plnit bez toho, abyste jej pokaždé kupovala v plastu i s dávkovačem.

Na umyvadlo patří též s dávkovačem mýdla sladěné kelímky na zubní kartáčky. Měly by umožňovat odložení kartáčků i zubní pasty. Nejlépe hned několika, protože dnes je obvyklé, že co člen domácnosti, to jiný druh zubní pasty.

Sušáky, věšáky, držáky – není nic horšího, než když v koupelně chybí

Utřeli jste na zemi nacákanou vodu a nemáte teď kam pověsit hadr? Proprali jste si flek na tričku a nemáte jej kam rychle přehodit? Po koupelně se vám neustále povalují ručníky, které není kde vysušit, ani suché pověsit? Je na čase nakoupit praktické věšáky, držáky a sušáky.

Nakupujte je najednou a dolaďte je do stejného materiálu i stylu. Věřte, že rozdíl mezi poniklovaným, nerezovým nebo chromovaným povrchem je znát na první pohled. Koupelna pak působí jako levná a nedoladěná.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama

Dokonalou relaxaci v pohodlí domova vám dopřeje whirlpool vířivka. Nechte si postavit malé wellness u vás doma!

Atraktivní kusové závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Příjemný relax v souladu s přírodou vám dopřeje venkovní sauna. Pořiďte si ji výhodně od českého výrobce Saunasystem.

Se stylovým iPhone X uděláte velký dojem na všechny vaše kamarádky!

Kde to žije