Jaké výhody pro vás mají svatební šaty na zakázku?

V Kaya The Tailor věříme, že každá nevěsta si zaslouží ty nejkrásnější šaty pro nejvýznamnější den svého života. Nechte si ušít vysněné šaty na míru.

Jak to funguje?

V mém krejčovském ateliéru Kaya The Tailor, Praha - zakázkové krejčovství, šiji stylové a vkusné šaty dle vašich představ, na jakoukoliv postavu. Nevěsty se na mě často obracejí, protože si z konfekční nabídky svatebních šatů nevybraly. Jsem přesvědčena, že každá nevěsta si zaslouží ty nejkrásnější šaty. Máte představu o svých šatech? Chcete do nich aplikovat různé styly, střihy, aplikace, materiály nebo například rodinný šperk? Zavolejte mi a na první nezávazné konzultaci společně probereme, jak asi mohou vaše vysněné šaty vypadat. Společně proměníme váš sen ve skutečnost.

Praha - svatební šaty na míru, podtrhnou váš jedinečný styl, ať už si představujete minimalistické mistrovské dílo nebo složitý zdobený zázrak. Mé nevěsty oceňují můj empatický a individuální přístup, možnost vybrat si materiál, který se jim líbí i také možnost objednání květin i make-upu.

Výroba šatů

První fáze pro vytvoření vašich vlastních svatebních šatů začíná přesným měřením vaší postavy. Následně zajistím všechny materiály, látky, ozdoby a další prvky. Poté začínám na šatech pracovat. Vytvořím si správnou siluetu, přesné umístění krajky, nášivek a dalších ozdob. Na první zkoušce vám představím šaty v základním tvaru. Projdeme si společně vzhled, střih, padnutí, domluvíme případné úpravy, umístění krajek a prvků.

Na druhé zkoušce zkontrolujeme úpravy domluvené z první zkoušky. Šaty pro vás budou připravené ve finální podobě. Už perfektně padnou vaší postavě a nezbývá nic jiného, než doladit poslední detaily a délku sukně. V závislosti na náročnosti modelu se počet zkoušek může lišit.

Předání svatebních šatů

Nastal okamžik, na který jste se tolik těšila. Šaty čekají! Pro každou nevěstu je tato chvíle doslova nezapomenutelná. Obléct si šaty na míru, které byly s láskou vyrobeny pro vás, kde každý detail ladí s vaší osobností, vám přinese opravdový pocit radosti. Chcete i vy zažít tento krásný pocit? Navštivte mě v mém krejčovském ateliéru na Praze 9. Nevěstám doporučuji naplánovat návštěvu 6 měsíců před termínem svatby, ale není to podmínkou. ‍

Publikováno: 24. 06. 2023

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Adriana Horáková