Ekologická likvidace je samozřejmost, výkup nadstandard

Likvidace starých vozidel, ať již osobních či nákladních, stejně tak soukromých a firemních, má svá zákonem daná pravidla. Auto nejde jen přestat používat a nechat bez nákladů stát na dvorku. Musíte za něj platit zákonnou pojistku a auto by též mělo pravidelně procházet STK. Potřeba zbavit se vozidla, pokud je nepojízdné, nepoužívané, bourané či přímo jde o autovrak, je samozřejmostí. Stát si ale hlídá, abychom to udělali ekologicky.

Zlikvidujte vozidlo ekologicky a zdarma

Abychom mohli vozidlo odhlásit z evidence, je nutné jej ekologicky zlikvidovat. Obvykle to znamená odtáhnout či nechat převézt vozidlo k likvidaci, kde nám potvrdí, že vozidlo bylo zlikvidováno ekologicky. Jako běžný motorista obvykle ani netušíme, kam vozidlo odvézt, navíc cena není malá. Dnes však existují speciální služby ekologické likvidace vozidel. Na takovou se specializuje služba Likvidacevojkov.cz. Provozuje ji Autocentrum Vojkov a ekologická likvidace je nabízená v rámci celého Středočeského kraje a Prahy. Firma má pro ekologickou likvidaci veškerá povolení a součástí služby je bezplatný odtah autovraku.

Nechte si za autovrak zaplatit

Společnost Autocentrum Vojkov však nabízí ještě více. Váš autovrak dokonce vykoupí. Podle stavu vozidla, roku výroby a značky můžete za svůj likvidovaný vůz získat navíc peníze. Firma vykupuje vozidla po celé České republice. Poskytuje odtah vozidla i odhlášení vozidla na úřadě zcela na klíč. Jde o nejsnazší způsob, jak se bez nákladů zbavit starého auta i autovraku, nemuset za to zaplatit ani korunu, a ještě něco vydělat. Výkup autovraků je proto velice žádaná služba.

Výkup katalyzátorů je další cesta k penězům navíc

Věděli jste, že vám dokáže vydělat i starý katalyzátor v autě? Autocentrum Vojkov se specializuje i na výkup katalyzátorů. Ty obsahují vzácné kovy a další recyklovatelné díly. Firma spolupracuje s ReMetall Deutschland AG a jejím výhradním zastoupením pro Českou republiku, která je významným zpracovatelem katalyzátorů. Staré katalyzátory proto likvidujte chytře, ekonomicky a též ekologicky. Nabídněte je k výkupu.

Publikováno: 19. 08. 2022

Kategorie: Finance & práce

Autor: Ema Nováková