Výkup aut vám vyřeší problém: „Kam s ním?!“

Pokud jste v rámci pozůstalosti našli v garáži nečekaný „poklad“ v podobě naprosto nepojízdného starého auta, nevíte co s ním a jednoduše nemáte sílu ho řešit, bude se vám hodit následující tip. Nejrychlejší cesta, jak se vraku zbavit, je využít výkup aut.

Zahotove.cz poskytuje komplexní servis včetně osobního převzetí

Stačí zavolat či vyplnit kontaktní formulář, který najdete na zahotove.cz. Podle značky automobilu, modelu, technického stavu a s ním spojené náročnosti na recyklaci, poptávce po náhradních dílech a samozřejmě také v závislosti na aktuální hodnotě kovů se předem dozvíte cenu. Stanovená cena je vždy prokazatelně optimální pro obě strany vzhledem k výše zmíněným okolnostem. Peníze získáte hotově hned po podepsání smlouvy. Od té chvíle za auto nemáte žádnou zodpovědnost, a nemusíte se tak bát pozdější reklamace. Auto si výkupčí zdarma odveze přímo od vás - a to bez ohledu na to, zda hledáte výkup aut v Liberci nebo jiném město v České republice. Jako potvrzení vám poslouží protokol o převzetí vozu k likvidaci.

Výkup aut pomůže i s rychlým odkupem auta na leasing

Předmětem výkupu však nemusí být jen vraky nebo téměř dosloužilá auta. Všichni víme, že život přináší různá překvapení, a tak se do krizové situace můžete dostat prakticky z minuty na minutu. K výkupu proto můžete nabídnout jakékoliv osobní, užitkové i stavební vozidlo. Je-li zatíženo leasingem, žádný problém. Leasing bude doplacen, a odpadne vám tak i zátěž se splácením. Jedinou "překážkou" je, když auto není prodáváno vlastníkem vozu. V tomto případě je nutná ověřená plná moc. Umět si ulevit od starostí v podobě automobilu, který nepotřebujete, je v těžkém období správným rozhodnutím. Důležité je vědět, kam se obrátit. Výše uvedená služba funguje celorepublikově. Zajišťuje výkup aut Plzeň i v jakékoliv jiné lokalitě.

Publikováno: 21. 02. 2020

Kategorie: Finance & práce

Autor: Ema Nováková