Bydlení

I svíčky mohou být luxusní. Seznamte se s americkými značkami Yankee Candle a WoodWick

Blíží se podzim, což pro většinu lidí znamená jediné – mnohem méně času stráveného venku, a naopak více pohodových okamžiků v teple domova. Pokud se nemůžete dočkat, až pozvolna přepnete do odpočinkového režimu, máme pro vás perfektní tip. Ani u vás doma by neměly chybět doplňky, které navodí tu správnou podzimní atmosféru – jedinečné svíčky značek Yankee Candle a WoodWick. V čem jsou jiné než klasické svíčky a proč si je okamžitě zamilujete?

Svíčky Yankee Candle

Dá se v případě svíček hovořit o kvalitě? Vždyť se všechny vyrábí ze stejného vosku… Skutečnost je samozřejmě úplně jiná než představy většiny lidí. Ať už jde o vosky Yankee Candle do aromalamp, nebo o svíčky, v obou případech jde o vysoce kvalitní materiály. Produkty americké značky, která je na trhu téměř půl století, se vyznačují čistou a dlouhotrvající, pohádkově osvěžující vůní. Jednotlivé esence voní reálně a jsou tak příjemné, jak jen mohou být. Výtažky květin, koření a ovoce v kombinaci s bavlněnými knoty bez karcinogenních přísad – to je stručná definice Yankee Candle. Svíčky jsou jasnou volbou pro každého, kdo si chce dopřát opravdový zážitek.

Svíčky WoodWick

Ruční výroba nejvyšší kvality. Svíčky WoodWick se těší popularitě srovnatelné snad jen s Yankee Candle. V USA patří k nejprodávanějším a chlubí se jednou z nejdelších dob hoření. Také v případě produktů této značky se můžete spolehnout na prvotřídní vosky (mix se sójovým vosk je biologicky rozložitelný a hoří o polovinu déle než parafín) a přírodní dřevěný knot, díky kterému svíčky evokují pocit praskajícího krbu. Vůně jsou kapitolou samou pro sebe. Šťavnaté, intenzivní, ale i jemné parfemace vás dostanou.

Ať už svůj domov provoníte některou ze svíček Yankee Candle, nebo WoodWick, nebudete litovat. Oba výrobci si dávají záležet i na designovém provedení – svíčky tak slouží i jako unikátní interiérové dekorace.

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Domácí vířivky Aquavia Spa budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.