I svíčky mohou být luxusní. Seznamte se s americkými značkami Yankee Candle a WoodWick

Blíží se podzim, což pro většinu lidí znamená jediné – mnohem méně času stráveného venku, a naopak více pohodových okamžiků v teple domova. Pokud se nemůžete dočkat, až pozvolna přepnete do odpočinkového režimu, máme pro vás perfektní tip. Ani u vás doma by neměly chybět doplňky, které navodí tu správnou podzimní atmosféru – jedinečné svíčky značek Yankee Candle a WoodWick. V čem jsou jiné než klasické svíčky a proč si je okamžitě zamilujete?

Svíčky Yankee Candle

Dá se v případě svíček hovořit o kvalitě? Vždyť se všechny vyrábí ze stejného vosku... Skutečnost je samozřejmě úplně jiná než představy většiny lidí. Ať už jde o vosky Yankee Candle do aromalamp, nebo o svíčky, v obou případech jde o vysoce kvalitní materiály. Produkty americké značky, která je na trhu téměř půl století, se vyznačují čistou a dlouhotrvající, pohádkově osvěžující vůní. Jednotlivé esence voní reálně a jsou tak příjemné, jak jen mohou být. Výtažky květin, koření a ovoce v kombinaci s bavlněnými knoty bez karcinogenních přísad – to je stručná definice Yankee Candle. Svíčky jsou jasnou volbou pro každého, kdo si chce dopřát opravdový zážitek.

Svíčky WoodWick

Ruční výroba nejvyšší kvality. Svíčky WoodWick se těší popularitě srovnatelné snad jen s Yankee Candle. V USA patří k nejprodávanějším a chlubí se jednou z nejdelších dob hoření. Také v případě produktů této značky se můžete spolehnout na prvotřídní vosky (mix se sójovým vosk je biologicky rozložitelný a hoří o polovinu déle než parafín) a přírodní dřevěný knot, díky kterému svíčky evokují pocit praskajícího krbu. Vůně jsou kapitolou samou pro sebe. Šťavnaté, intenzivní, ale i jemné parfemace vás dostanou. Ať už svůj domov provoníte některou ze svíček Yankee Candle, nebo WoodWick, nebudete litovat. Oba výrobci si dávají záležet i na designovém provedení – svíčky tak slouží i jako unikátní interiérové dekorace.

Publikováno: 06. 09. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková

Tagy: luxusní svíčky | svíčky woodwick | svíčky yankee candle