Koupelnový nábytek: Tipy a rady, jak koupelnu zařídit prakticky i útulně

Koupelna je většinou jedna z menších místností, ale přesto je tu prostor na nějakou tu skříňku, kde dáte třeba ručníky, hygienické anebo čisticí prostředky a podobně. Je pochopitelné, že aspoň malá skříňka je zde nezbytná, a proto je dobré využít různých výprodejů, díky nim můžete dostat pěkný a levný nábytek, a to nejen do koupelny.

Malá skříňka na nezbytnosti

Koupelny mohou mít různé rozměry a často to jsou opravdu hodně malé místnosti, a proto jsou většinou nabízené malé skříňky na nezbytnosti, které mívají nějaké praktické řešení, například to, že uvnitř skříňky je schovaný koš na prádlo a podobně. Dobré je využít koupelnový nábytek ve výprodeji, protože tak můžete dostat kousky nábytku za příznivé ceny.

Výprodej má omezené možnosti

Pravdou je, že pokud chcete koupit koupelnový nábytek ve výprodeji, tak můžete být trochu omezování, protože do výprodeje se většinou dostanou jen nějaké druhy nábytku, takže se klidně může stát, že tam nenajdete skříňku přesně dle svých představ anebo že je jen omezený počet kusů, takže než si toho všimnete, může být kousek, který se vám líbil už prodaný. Kromě toho je někdy úskalí, když máte větší koupelnu a chcete si do ní dát třeba dvě nebo více skříní, tak aby k sobě ladily, což je při výprodejových slevách někdy pořádný oříšek.

Výprodej rozvíjí fantazii

Naopak mohou být výprodejové slevy i inspirující, protože zde třeba natrefíte na nějaký koupelnový nábytek za příznivou cenu, který může být ještě lepší než ten, co jste si vyhlídli. Anebo může být něčím originální a vás to inspiruje k tomu, jak koupelnu pak sladit anebo jaké doplňky zvolit a podobně. Například tam může být skříňka, která má na sobě nějaký barevný element, možná se vám to bude zdát chvilku nevkusné, ale když si pak představíte, že stejný barevný element zakomponujete do doplňků, tak to může vytvořit pěknou atmosféru. Hodně záleží na tom, jakou máte představivost.

I do malé koupelny se toho hodně vleze

Většinou bývá koupelna opravdu malá místnost, zejména pokud žijete v panelovém domě, ovšem nemusíte se bát, že byste si neměli kam uložit věci. Je spoustu zajímavých řešení, jak můžete i malou místnost poměrně efektivně využít. Nemusíte mít vždy skříňku, která stojí na zemi. Určitě najdete koupelnový nábytek ve výprodeji, kde kromě klasických skříní budou například poličky, na které si můžete uložit kosmetiku, anebo velmi výborné jsou skříně pod umyvadla, protože umyvadlo tam musíte mít tak či tak, a je dobré využít prostor pod ním, po případě lze koupit i skříňku se zrcadlem, a tak můžete pár drobností schovat za zrcadlo. Anebo různé jiné závěsné skříně, někdy jsou v nabídce dokonce celé sety.

Koupit koupelnový nábytek je poměrně složité, protože koupelna je většinou malá místnost, a tak je těžké do ní umístit nějaký úložný prostor, ovšem existují různé nápadité skříňky, které vám to usnadní.

Publikováno: 14. 09. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková