Domů » Objevte kouzlo bluetooth reproduktorů – vaše oblíbená hudba kdykoliv s vámi!
Skvělé tipy

Objevte kouzlo bluetooth reproduktorů – vaše oblíbená hudba kdykoliv s vámi!

Léto pomalu přichází a slunečné teplé dny přímo svádí k cestování, vyjížďkám na kole, stanování či posezení s přáteli na zahradě či u bazénu. K tomu všemu neodmyslitelně patří hudba, která musí hrát na pozadí všech skvělých zážitků. Reproduktory telefonu však bývají ve většině případů nedostačující – jak kvalitou, tak hlasitostí. Jaké je řešení?

Výhody přenosných reproduktorů

Pokud si přejete kvalitní zvuk, který vás bude doprovázet na všech vašich dobrodružstvích, odpovědí jsou přenosné bluetooth reproduktory. K dostání jsou v mnoha provedeních a velikostech, záleží tedy pouze na vás, jakou barvu, funkce a velikost budete preferovat. Pokud hodláte teplé letní dny trávit s přáteli u bazénu či na zahradě s koktejly, ideální bude větší reproduktor. Ten vydá dostatečně hutný zvuk, který bude slyšet i do vzdálenějších koutů. Zároveň přehluší i šplouchání vody, hlasitější rozhovory nebo může skvěle ozvučit taneční večírek. Aktivním jedincům zase bude nejlépe vyhovovat malý bluetooth reproduktor, který se snadno vejde do kapsy, batohu či se pomocí karabiny zavěsí na kolo či tašku.

Vychutnejte si kvalitní hudbu

Králem mezi většími bluetooth reproduktory je Orava Crater 2. Jeho rozměry mu umožňují vydat opravdu silný a hutný zvuk s dynamickými a propracovanými basy. Zároveň vás však nebude omezovat na výletech, při stanování nebo cestování. Je totiž vybaven praktickým popruhem, díky kterému jej snadno přenesete kamkoliv. Spárovat jej můžete s telefonem, tabletem či notebookem – a to všechno jednoduše pomocí jednoho tlačítka. Pokud sebou nechcete nosit mobilní telefon, zařízení má zabudovanou čtečku SD karet. Reproduktor může mimo jiné sloužit i jako power banka pro nabíjení elektronických zařízení. Hudební výkon činí 25W (RMS) a na jedno nabití zvládne hrát až 8 hodin. Pokud vás bluetooth reproduktor Orava Crater 2 zaujal, najdete jej na www.orava.info.

A jak budete trávit léto vy? Také si jej „ozvučíte“ podle svého?

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.