Domů » Vybíráme náramky z minerálů podle znamení. Jaké kameny se k vám hodí nejvíce?
Móda & krása

Vybíráme náramky z minerálů podle znamení. Jaké kameny se k vám hodí nejvíce?

Vybrat šperk ženě, aby k ní dokonale sedl, to je bohužel velmi těžký úkol. Pokud se však těžkostí úkolu nenecháte zastrašit, na pomoc vám přijde její znamení. To totiž umí odhalit nejen silné a slabé stránky osobnosti, ale také napoví, jakým je člověk asi milencem. A kromě jiného bude tím nejlepším pomocníkem při výběru náramků z minerálů, kterými svou drahou polovičku chcete obdarovat. Oblíbené jsou například náramky matka a dcera.

Obecně se ví, že šperky jsou ozdobou žen. Proč jí nedarovat právě zmiňované náramky z minerálů, které ji posílí a podpoří její silné stránky? Na výběr máte z celé spousty drahých kamenů, pojďme si však zmínit ty, které se hodí ke znamení vaší partnerky.

Pro býky je ideální růžový safír, pro blížence energický citrín

Pokud vybíráte své drahé polovičce náramky z minerálů a pokud je narozena mezi dubnem a květnem čili ve znamení býka, největší radost jí uděláte růžovým safírem, který pomáhá člověku urovnávat mezilidské vztahy, které často u býků váznou.

Jestliže je partnerka, maminka nebo tchýně narozená mezi 22. květnem a 21. červnem, tedy ve znamení blíženců, radost jí uděláte spíše s energickým citrínem, který je kamenem diplomacie, radosti a vitality. Navíc se říká, že zaručuje prosperitu.

Pro váhy růženín, pro kozorohy křišťál

Co se týče znamení zvěrokruhu jménem váhy, o tomto znamení se ví, že miluje zdobnost a lásku. Obě věci lze naštěstí spojit do jednoho šperku, a to do růženínu, který má za úkol přitahovat právě zmiňovanou lásku, z níž váhy čerpají svou životní energii. Navíc mluvíme o velmi svěžím a lehkém kameni, což jsou jeho další benefity.

A co kozoroh? Lidé narození na sklonku roku a na počátku toho nového milují křišťál. Důvodem toho je jeho čistota, která pomáhá navazovat kontakt se svým vnitřním já. Křišťál je skvělým pomocníkem na cestě k otevření se světu. Nese v sobě kus křehkosti a něžnosti.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.