Vybíráme náramky z minerálů podle znamení. Jaké kameny se k vám hodí nejvíce?

Vybrat šperk ženě, aby k ní dokonale sedl, to je bohužel velmi těžký úkol. Pokud se však těžkostí úkolu nenecháte zastrašit, na pomoc vám přijde její znamení. To totiž umí odhalit nejen silné a slabé stránky osobnosti, ale také napoví, jakým je člověk asi milencem. A kromě jiného bude tím nejlepším pomocníkem při výběru náramků z minerálů, kterými svou drahou polovičku chcete obdarovat. Oblíbené jsou například náramky matka a dcera.

Obecně se ví, že šperky jsou ozdobou žen. Proč jí nedarovat právě zmiňované náramky z minerálů, které ji posílí a podpoří její silné stránky? Na výběr máte z celé spousty drahých kamenů, pojďme si však zmínit ty, které se hodí ke znamení vaší partnerky.

Pro býky je ideální růžový safír, pro blížence energický citrín

Pokud vybíráte své drahé polovičce náramky z minerálů a pokud je narozena mezi dubnem a květnem čili ve znamení býka, největší radost jí uděláte růžovým safírem, který pomáhá člověku urovnávat mezilidské vztahy, které často u býků váznou.

Jestliže je partnerka, maminka nebo tchýně narozená mezi 22. květnem a 21. červnem, tedy ve znamení blíženců, radost jí uděláte spíše s energickým citrínem, který je kamenem diplomacie, radosti a vitality. Navíc se říká, že zaručuje prosperitu.

Pro váhy růženín, pro kozorohy křišťál

Co se týče znamení zvěrokruhu jménem váhy, o tomto znamení se ví, že miluje zdobnost a lásku. Obě věci lze naštěstí spojit do jednoho šperku, a to do růženínu, který má za úkol přitahovat právě zmiňovanou lásku, z níž váhy čerpají svou životní energii. Navíc mluvíme o velmi svěžím a lehkém kameni, což jsou jeho další benefity.

A co kozoroh? Lidé narození na sklonku roku a na počátku toho nového milují křišťál. Důvodem toho je jeho čistota, která pomáhá navazovat kontakt se svým vnitřním já. Křišťál je skvělým pomocníkem na cestě k otevření se světu. Nese v sobě kus křehkosti a něžnosti.

Publikováno: 24. 03. 2021

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Ema Nováková