Móda & krása

Oblečení na kolo od značky Kilpi

Dnes už existuje speciální oblečení pro různé druhy sportovních aktivit. Je to pochopitelné, protože každé sportovní odvětví si žádá něco jiného z hlediska použitého materiálu i střihu. Aby oděv pro sport plnil nejen ochrannou funkci, ale byl zároveň i účelný a praktický, je třeba navrhnout jeho důmyslný design s vychytávkami a propracovanými detaily. Přesně takovými oděvy jsou i ty od české značky Kilpi.

Správné outdoorové oblečení je výhrou

Cyklistika je sportem všech generací. Na bohaté síti cyklostezek se projíždí celé rodiny i s malými dětmi v sedačkách, stejně jako individuální cyklisty, kteří chtějí pokořit svůj denní rekord v počtu ujetých kilometrů. Aby se všem opravdu dobře jelo, musejí mít vhodné vybavení – to je kvalitní bicykl a praktické a funkční oblečení. Při jízdě na kole se velmi rychle zapotíte, je proto nutné, aby oděv uměl odvádět pot od těla a udržovat ho v suchu. Jinak hrozí nepříjemnosti v podobě prochladnutí i odřené kůže. Produkty značky Kilpi myslí i na toto, a proto mezi nimi najdete prodyšné a rychleschnoucí cyklistické bundy, trička, dresy, kraťasy, ponožky i rukavice.

Kvalita odzkoušená profesionály

Značka Kilpi neponechává nic náhodě a technologický vývoj svých výrobků konzultuje s předními českými cyklisty, kteří jsou součástí jejího Kilpi Racing Teamu. Ti zároveň výrobky testují v extrémních podmínkách. Jejich výsledkem je vysoce kvalitní cyklistické oblečení pro ženy i muže, které vyhovuje těm nejvyšším nárokům rekreačního i profesionálního sportovce.

Dámské i pánské oblečení na cyklistiku je vyrobené převážně ze 100% polyesteru a vybavené také reflexními prvky pro lepší bezpečnost na silnicích. Samozřejmostí jsou ploché švy, aby oblečení na těle pohodlně sedělo. Součástí dámských i pánských kraťasů na kolo bývá cyklistická vložka, což je ostatně i jejich nejpodstatnější součást, kvůli které se kraťase kupují. Díky ní se na kole lépe sedí a pokořují další a další kilometry.

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Domácí vířivky Aquavia Spa budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.