Oblečení na kolo od značky Kilpi

Dnes už existuje speciální oblečení pro různé druhy sportovních aktivit. Je to pochopitelné, protože každé sportovní odvětví si žádá něco jiného z hlediska použitého materiálu i střihu. Aby oděv pro sport plnil nejen ochrannou funkci, ale byl zároveň i účelný a praktický, je třeba navrhnout jeho důmyslný design s vychytávkami a propracovanými detaily. Přesně takovými oděvy jsou i ty od české značky Kilpi.

Správné outdoorové oblečení je výhrou

Cyklistika je sportem všech generací. Na bohaté síti cyklostezek se projíždí celé rodiny i s malými dětmi v sedačkách, stejně jako individuální cyklisty, kteří chtějí pokořit svůj denní rekord v počtu ujetých kilometrů. Aby se všem opravdu dobře jelo, musejí mít vhodné vybavení - to je kvalitní bicykl a praktické a funkční oblečení. Při jízdě na kole se velmi rychle zapotíte, je proto nutné, aby oděv uměl odvádět pot od těla a udržovat ho v suchu. Jinak hrozí nepříjemnosti v podobě prochladnutí i odřené kůže. Produkty značky Kilpi myslí i na toto, a proto mezi nimi najdete prodyšné a rychleschnoucí cyklistické bundy, trička, dresy, kraťasy, ponožky i rukavice.

Kvalita odzkoušená profesionály

Značka Kilpi neponechává nic náhodě a technologický vývoj svých výrobků konzultuje s předními českými cyklisty, kteří jsou součástí jejího Kilpi Racing Teamu. Ti zároveň výrobky testují v extrémních podmínkách. Jejich výsledkem je vysoce kvalitní cyklistické oblečení pro ženy i muže, které vyhovuje těm nejvyšším nárokům rekreačního i profesionálního sportovce. Dámské i pánské oblečení na cyklistiku je vyrobené převážně ze 100% polyesteru a vybavené také reflexními prvky pro lepší bezpečnost na silnicích. Samozřejmostí jsou ploché švy, aby oblečení na těle pohodlně sedělo. Součástí dámských i pánských kraťasů na kolo bývá cyklistická vložka, což je ostatně i jejich nejpodstatnější součást, kvůli které se kraťase kupují. Díky ní se na kole lépe sedí a pokořují další a další kilometry.

Publikováno: 30. 07. 2018

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Ema Nováková