Potřebujete nové dveře? Víme, na koho se obrátit!

Plánujete v brzké době rozsáhlou rekonstrukci vašeho bydlení? Anebo si konečně stavíte svůj vysněný domeček, který je potřeba zařídit? V obou případech se vám bude hodit tip na spolehlivou firmu, co zajistí dveře, okna i stínící techniku.

Kvalita na prvním místě

Společnost Okna Triogas s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2006. Její působiště je v Moravskoslezském kraji, takže pokud hledáte někoho pod spojením "Ostrava PVC dveře", zde jste na správném místě. Společnost si zakládá na tom, aby její produkty byly v nejvyšší kvalitě, avšak současně také za přijatelnou cenu. Nová okna mohou perfektně sloužit i bez toho, aby totálně zruinovala váš rodinný rozpočet, na to pamatujte. Kromě dodání samotných produktů, jako jsou okna a dveře, se můžete spolehnout na komplexní servis. O instalaci výrobků se postarají kvalifikovaní pracovníci, takže se nebudete muset vůbec zabývat sháněním dalších řemeslníků. Jedná se konkrétně o demontáž starých kousků a montáž nových. Samozřejmostí jsou i zednické práce, jež se s těmito úkony neodmyslitelně pojí. Jako zákazník se na firmu můžete obrátit též s žádostí o servis či opravy oken, dveří a stínící techniky.

Produkty z Čech i ze zahraničí

Společnost Okna Triogas dodává okna s německými profily Aluplast, jež jsou nejen zajímavé svým designem, ale navíc mají díky své kvalitě dlouholetou životnost. Ve výsledku jsou posléze okna osazena celoobvodovým rakouským kováním Maco s odolnou povrchovou úpravou. Navštivte jejich webové stránky a prohlédněte si bohatou nabídku produktů. Dveře, doplňky, vrata a stínící techniku bere společnost pouze od předních českých a slovenských dodavatelů. PVC dveře Ostrava jsou k mání v mnoha různých variantách, a to jak do interiéru, tak do exteriéru. Jestliže vás zajímá, kolik by celá zakázka stála peněz, neváhejte použít formulář nezávazné poptávky přímo na webu firmy.

Publikováno: 20. 02. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková