Domů » Potřebujete nové dveře? Víme, na koho se obrátit!
Bydlení

Potřebujete nové dveře? Víme, na koho se obrátit!

Plánujete v brzké době rozsáhlou rekonstrukci vašeho bydlení? Anebo si konečně stavíte svůj vysněný domeček, který je potřeba zařídit? V obou případech se vám bude hodit tip na spolehlivou firmu, co zajistí dveře, okna i stínící techniku.

Kvalita na prvním místě

Společnost Okna Triogas s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2006. Její působiště je v Moravskoslezském kraji, takže pokud hledáte někoho pod spojením “Ostrava PVC dveře“, zde jste na správném místě. Společnost si zakládá na tom, aby její produkty byly v nejvyšší kvalitě, avšak současně také za přijatelnou cenu. Nová okna mohou perfektně sloužit i bez toho, aby totálně zruinovala váš rodinný rozpočet, na to pamatujte.

Kromě dodání samotných produktů, jako jsou okna a dveře, se můžete spolehnout na komplexní servis. O instalaci výrobků se postarají kvalifikovaní pracovníci, takže se nebudete muset vůbec zabývat sháněním dalších řemeslníků. Jedná se konkrétně o demontáž starých kousků a montáž nových. Samozřejmostí jsou i zednické práce, jež se s těmito úkony neodmyslitelně pojí. Jako zákazník se na firmu můžete obrátit též s žádostí o servis či opravy oken, dveří a stínící techniky.

Produkty z Čech i ze zahraničí

Společnost Okna Triogas dodává okna s německými profily Aluplast, jež jsou nejen zajímavé svým designem, ale navíc mají díky své kvalitě dlouholetou životnost. Ve výsledku jsou posléze okna osazena celoobvodovým rakouským kováním Maco s odolnou povrchovou úpravou. Navštivte jejich webové stránky a prohlédněte si bohatou nabídku produktů.

Dveře, doplňky, vrata a stínící techniku bere společnost pouze od předních českých a slovenských dodavatelů. PVC dveře Ostrava jsou k mání v mnoha různých variantách, a to jak do interiéru, tak do exteriéru. Jestliže vás zajímá, kolik by celá zakázka stála peněz, neváhejte použít formulář nezávazné poptávky přímo na webu firmy.

Kde to žije

Fotograf Pavel Vávra

Svatební fotograf Pavel Vávra pořídí originální fotky z vaší svatby.

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.