Móda & krása

Návštěva kosmetického salonu prospěje nejen tělu, ale i duši

Kosmetický salon v současnosti doslova představuje oázu relaxace, neboť zde naleznete útulné prostředí, příjemný personál a služby na špičkové úrovni.

Široké spektrum služeb

Kosmetika v Praze se nezaměřuje pouze na samotné ošetření pleti, nýbrž její portfolium zahrnuje též masáže, manikúru a pedikúru. Hlavním posláním kosmetických studií je, abyste z nich odcházeli spokojení a odpočinutí.

Zaměřeno na pleť

Kosmetický salon Praha je vybaven nejmodernějšími přístroji, mezi nimiž jsou nejpoužívanější galvanická žehlička a ultrazvuková špachtle. Galvanizace bývá označována za nejefektivnější kosmetickou proceduru, neboť při ní dochází k okamžitému vyhlazení a zjemnění pleti. Výsledkem pravidelného ošetření galvanickou žehličkou jsou zpevněné kontury obličeje, hloubkově vyčištěná pokožka, aktivace lymfy a zlepšení tonusu pleti.

Co na problematickou pleť?

Ultrazvuková špachtle je to pravé na ošetření akné. Kosmetické studio disponující tímto šikovným přístrojem tak může nabídnout neinvazivní, bezbolestnou a velmi efektivní metodu, která vám od problematické pleti pomůže.

Jaký je výsledný efekt?

Dokonalý peeling a ultrazvuková mikromasáž stojí za rozjasněnou, perfektně vyčištěnou a prokysličenou pokožkou. Během procedury dochází k odstranění odumřelých pleťových buněk, pleť je zásobena živinami a důkladně hydratována. V neposlední řadě jsou redukovány pigmentové skvrny a jizvy po akné.

Dopřejte si masáž

Kosmetika Praha nabízí kromě klasické regenerační masáže zad a šíje též masáž medovou detoxikační, antistresovou, anticelulitidovou či sportovní. Za zmínku stojí též aroma masáž, levandulový obřad a masírování obličeje lávovými kameny.

Co si přát víc?

Ucelené kosmetické služby doplňuje vizážistika, líčení a poradenství v oblasti kosmetiky.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama

Dokonalou relaxaci v pohodlí domova vám dopřeje whirlpool vířivka. Nechte si postavit malé wellness u vás doma!

Atraktivní kusové závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Příjemný relax v souladu s přírodou vám dopřeje venkovní sauna. Pořiďte si ji výhodně od českého výrobce Saunasystem.

Se stylovým iPhone X uděláte velký dojem na všechny vaše kamarádky!

Kde to žije