Móda & krása

Návštěva kosmetického salonu prospěje nejen tělu, ale i duši

Kosmetický salon v současnosti doslova představuje oázu relaxace, neboť zde naleznete útulné prostředí, příjemný personál a služby na špičkové úrovni.

Široké spektrum služeb

Kosmetika v Praze se nezaměřuje pouze na samotné ošetření pleti, nýbrž její portfolium zahrnuje též masáže, manikúru a pedikúru. Hlavním posláním kosmetických studií je, abyste z nich odcházeli spokojení a odpočinutí.

Zaměřeno na pleť

Kosmetický salon Praha je vybaven nejmodernějšími přístroji, mezi nimiž jsou nejpoužívanější galvanická žehlička a ultrazvuková špachtle. Galvanizace bývá označována za nejefektivnější kosmetickou proceduru, neboť při ní dochází k okamžitému vyhlazení a zjemnění pleti. Výsledkem pravidelného ošetření galvanickou žehličkou jsou zpevněné kontury obličeje, hloubkově vyčištěná pokožka, aktivace lymfy a zlepšení tonusu pleti.

Co na problematickou pleť?

Ultrazvuková špachtle je to pravé na ošetření akné. Kosmetické studio disponující tímto šikovným přístrojem tak může nabídnout neinvazivní, bezbolestnou a velmi efektivní metodu, která vám od problematické pleti pomůže.

Jaký je výsledný efekt?

Dokonalý peeling a ultrazvuková mikromasáž stojí za rozjasněnou, perfektně vyčištěnou a prokysličenou pokožkou. Během procedury dochází k odstranění odumřelých pleťových buněk, pleť je zásobena živinami a důkladně hydratována. V neposlední řadě jsou redukovány pigmentové skvrny a jizvy po akné.

Dopřejte si masáž

Kosmetika Praha nabízí kromě klasické regenerační masáže zad a šíje též masáž medovou detoxikační, antistresovou, anticelulitidovou či sportovní. Za zmínku stojí též aroma masáž, levandulový obřad a masírování obličeje lávovými kameny.

Co si přát víc?

Ucelené kosmetické služby doplňuje vizážistika, líčení a poradenství v oblasti kosmetiky.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.