Domů » Návštěva kosmetického salonu prospěje nejen tělu, ale i duši
Móda & krása

Návštěva kosmetického salonu prospěje nejen tělu, ale i duši

Kosmetický salon v současnosti doslova představuje oázu relaxace, neboť zde naleznete útulné prostředí, příjemný personál a služby na špičkové úrovni.

Široké spektrum služeb

Kosmetika v Praze se nezaměřuje pouze na samotné ošetření pleti, nýbrž její portfolium zahrnuje též masáže, manikúru a pedikúru. Hlavním posláním kosmetických studií je, abyste z nich odcházeli spokojení a odpočinutí.

Zaměřeno na pleť

Kosmetický salon Praha je vybaven nejmodernějšími přístroji, mezi nimiž jsou nejpoužívanější galvanická žehlička a ultrazvuková špachtle. Galvanizace bývá označována za nejefektivnější kosmetickou proceduru, neboť při ní dochází k okamžitému vyhlazení a zjemnění pleti. Výsledkem pravidelného ošetření galvanickou žehličkou jsou zpevněné kontury obličeje, hloubkově vyčištěná pokožka, aktivace lymfy a zlepšení tonusu pleti.

Co na problematickou pleť?

Ultrazvuková špachtle je to pravé na ošetření akné. Kosmetické studio disponující tímto šikovným přístrojem tak může nabídnout neinvazivní, bezbolestnou a velmi efektivní metodu, která vám od problematické pleti pomůže.

Jaký je výsledný efekt?

Dokonalý peeling a ultrazvuková mikromasáž stojí za rozjasněnou, perfektně vyčištěnou a prokysličenou pokožkou. Během procedury dochází k odstranění odumřelých pleťových buněk, pleť je zásobena živinami a důkladně hydratována. V neposlední řadě jsou redukovány pigmentové skvrny a jizvy po akné.

Dopřejte si masáž

Kosmetika Praha nabízí kromě klasické regenerační masáže zad a šíje též masáž medovou detoxikační, antistresovou, anticelulitidovou či sportovní. Za zmínku stojí též aroma masáž, levandulový obřad a masírování obličeje lávovými kameny.

Co si přát víc?

Ucelené kosmetické služby doplňuje vizážistika, líčení a poradenství v oblasti kosmetiky.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.