V penzionu na jižní Moravě si odpočinete kdykoliv během roku

Pálavské vrchy jsou jednou z nejoblíbenějších lokalit jižní Moravy. Nacházejí se zde rozmanitosti přírody, historické klenoty a romantická zákoutí. Jedním z tipů, kam s rodinou vyrazit, je obec Pavlov, která leží pod zříceninou Děvičky. Nutno podotknout, že je Pavlov zajímavý vinařskými oblastmi, archeologickými památkami a vinnými sklepy s barokními štíty. K dalším klenotům obce patří kostel sv. Barbory, barokní hřbitov a nedaleká zřícenina hradu. V blízkosti najdete Novomlýnské nádrže, které jsou jako stvořené pro jachting a vodní rekreaci.

Komfortní ubytování Pavlov

Pokud se rozhodnete pro bližší poznání kraje, můžete se ubytovat v penzionu Florian, jenž nabízí pohodlné ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro hosty je jsou k dispozici WIFI zdarma, parkování a místo pro grilování. V rekonstruovaných pokojích lze využít televizor i vysoušeč vlasů. Moderně řešené sprchy doplněné ručníky, šampony a sprchovými gely uspokojí nejnáročnějšího výletníka. Ubytování Pavlov je určeno pro rodinnou, romantickou i aktivní rekreaci a čtyřnohým mazlíčkům je za příplatek vstup dovolen.

Restaurace Florián je stylová

Milovníci dobrého jídla a vína ocení rodinnou restauraci a vinárnu Florián. Právě zde se skvěle najíte a ochutnáte nespočet vzorků vína z místní oblasti. O zábavné chvilky se postarají taneční večery s cimbálovkou, která je nedílnou součástí zdejší lokality. Pakliže hledáte ideální místo pro rodinnou oslavu či svatbu, jsou vám prostory restaurace a vinného plně k dispozici.

Jak se zabavit?

Útulný penzion Pavlov je ideálním výchozím bodem pro poznání okolní krajiny. V letních dnech zamíříte za koupáním a jachtingem. Okusíte plavbu na lodi, pobavíte se na šlapadlech anebo se podíváte do nedalekého Aqualandu a lázní Laa Thaya v Rakousku.

Publikováno: 24. 10. 2020

Kategorie: Cestování

Autor: Ema Nováková