Domů » Užijte si nový film o skupině Queen ve stylovém triku!
Móda & krása

Užijte si nový film o skupině Queen ve stylovém triku!

V kinech právě běží nový a dlouho očekávaný film o slavných Queenech a především o Freddie Mercurym. Oblečte si do kina na tuto událost rovněž stylové triko.

Nový film Bohemian Rhapsody už běží. Chcete udělat někomu radost a pozvat jej do kina na film o jeho oblíbené skupině? Ke vstupence přidejte i tričko Mercury se slavným názvem písně I Want to Break Free a vtipným motivem. Víte, že autorem této písně je baskytarista John Deacon? Tento nestárnoucí evergreen zazněl poprvé na albu The Works již v roce 1984.

Vtipná trička na každý den

Potřebujete si ráno po probuzení zvednou náladu? Horká čokoláda nebezpečně zvedá hmotnost, zato vtipné triko pouze náladu. Na Geekshirts.cznajdete dávku dobré nálady doslova od pondělí do pátku. Zapomeňte na nudný šatník. Vtipná trička nejenže zvednou náladu vám, ale i vašemu okolí. Staňte se bavičem kolektivu a každý den někoho rozesmějte. Že vám příliš nejde vyprávění vtipů? Vtipná trika to pohodlně zvládnou za vás.

Radost k popukání i pod stromečkem

S vtipem uchopte i přípravu dárkům k letošním Vánocům. Na Geekshirts lze najít ten správný vtip pro každého. Trika tady pořídíte pro ženy i pro muže. Dokonce i pro děti – a to už od batolat. Jenom pro ně jsou vtípky na dětských body.

Spousta dárků za pár korun

Aktuálně navíc za dárky z Geekshirts parádně ušetříte. E-shop s vtipnými triky, mikinami, polštářky i plakáty nabízí teď speciální předvánoční akci 2+1, 3+2, 5+5, 10+10 triček zdarma – prostě čím více vtipných triček zde koupíte, tím více jich máte zdarma. Takže nakoupit dárky pro všechny na jednom místě se skutečně vyplatí. A nákupy už rozhodně neodkládejte. Čím dříve se na ně vrhnete, tím lépe. Pošta a spediční služby již přestávají stíhat. A lepší nápad na dárky, než jsou vtipná trička, pravděpodobně nedostanete. Takže, co tak nakoupit dárky ještě dnes?

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.