Jak poznat bydlení snů? Vyhovuje vám do posledního detailu a nemusíte dělat kompromisy

Hlídáte trh s nemovitostmi a poohlížíte se po novém bytě, ale stále nemůžete najít ten, o kterém byste okamžitě věděli, že je to ten pravý? Nesnižujte své nároky a pokračujte v hledání. Dříve či později totiž narazíte na byt, který vám bude naprosto vyhovovat. Jak při hledání bytu postupovat a poznat, že jste našli ten pravý?

Stanovte si jasné požadavky

Při hledání nového bydlení si stanovte, co vše musí váš budoucí byt splňovat, a zvýrazněte si body, z kterých nejste ochotni slevit. Nechcete bydlet v přízemí? V tom případě ani nechoďte na prohlídku takových bytů, ať už budou jakkoliv cenově výhodné. Najít ideální bydlení na Praze 3 se vám možná podaří v rámci právě vznikajícího rezidenčního projektu.

U nového bytu nemusíte dělat kompromisy

Při prohlídkách bytů, které před vámi již měly majitele, je občas náročné umět si představit, že v něm budete bydlet vy. Proto je vhodné dívat se po nových bytech, které si od začátku zařídíte po svém a nebudete muset při jejich zařizování dělat žádné kompromisy. Moderní, minimalistické, elegantní a zcela funkční byty právě vznikají v rámci onoho rezidenčním projektu, jenž nese název Byty Na Vackově.


Se spolehlivou vizualizací víte, do čeho jdete

Výhodou Bytů Na Vackově je to, že ačkoliv jsou teprve ve výstavbě, jejich vizualizaci je možné si prohlédnout a zjistit si o nich naprosto vše, a to do posledního detailu. Za jejich návrhem stojí architektonický ateliér KAAMA. Ten je proslulý svými urbanistickými projekty a specializuje se navrhování moderních rezidenčních projektů. Jejich úspěšně zrealizované domy je možné spatřit po celé Praze.

Nedělejte při výběru nového bytu kompromisy a kývněte jen na nabídku, která vás uchvátí, a budete vědět, že je to to pravé. Ukázkou snového bydlení jsou rozhodně Byty Na Vackově, rezidenční projekt vznikající na pražském Žižkově.

Publikováno: 27. 07. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Adriana Horáková