Cestování

Dovolená s dětmi může být zábavná i pro rodiče. Hurá do Šiklandu!

Čas letí jako splašený kůň a většina Čechů opět usilovně přemýšlí nad letošní letní dovolenou. Ale co když jste všechna skvělá místa navštívili v minulých letech a pro letošek vás nenapadá nic, z čeho by vaše děti skákaly dva metry do výšky? Ano, to je podstatný fakt – plánujete dovolenou pro sebe i ratolesti, což okruh míst poněkud redukuje. Musíte vymyslet něco senzačního, nuda je tabu! Nebudeme chodit kolem horké kaše – sbalte si to nejnutnější a vyrazte směrem Vysočina. Právě tam se totiž nachází Šikland, jedna z nejoblíbenějších českých turistických atrakcí.

Westernové městečko? Šikland nabízí mnohem více

Milujete divoký západ a vše, co k němu patří? V tom případě pro vás bude letošní dovolená v Česku nezapomenutelná. Největší část Šiklandu tvoří areál Šiklův mlýn u Zvole nad Pernštejnem, ve kterém se nachází první (a nelepší) westernové městečko v republice.

Dovolená s dětmi v ČR může mít mnoho podob a v Šiklandu se rozhodně netočí jen kolem pistolníků a salonů. Za pozornost stojí i další areály, ve kterých nechybí aquapark, zoopark a další skvělé atrakce pro nejmenší i jejich rodiče. V největším českém přírodním parku se během léta konají mnohá představení, show a akce plné zábavy.

Dovolená na Vysočině je jako stvořená i pro příznivce vojenské techniky a motosportu. Ve zdejším military offroad areálu si lze zablbnout v bojovém vozidle, případně prohnat vlastní offroad či otestovat svůj smysl pro boj v rámci paintballu.

Strašidelný zámek Draxmoor

Nedílnou součástí Šiklandu je strašidelný zámek Draxmoor. Byl vybudován z historické sýpky ze 17. století a nyní jeho tři rozsáhlá patra obývají strašidla všeho druhu. Kromě toho si návštěvníci užijí 3D kino, jízdu ve strašidelném výtahu a v neposlední řadě pohádkový domeček na kuřích nožkách. Garantujeme vám, že vaše letošní letní dovolená v Česku nabude po prohlídce pět set let staré budovy nabité speciálními efekty úplně nový rozměr.

Napadá vás snad lepší dovolená v ČR? Šikland je místo, které si zamilujete – další informace najdete na sikland.cz.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.