Lifestyle

Vzrušení i relaxace, to je erotická masáž

Nevšední zážitek i možnost, jak si, lidově řečeno, dobít baterky je erotická masáž. Oproti té klasické vám nabídne kromě odpočinku také vzrušení.

Dokonalý relax

V uplynulých týdnech měla většina z nás život trochu vzhůru nohama a ne vlastním přičiněním. Potřeba vyčistit si hlavu a zanechat alespoň na chvíli všechny starosti za sebou je tak naprosto pochopitelná. Erotická masáž nám dopřeje čas jen pro sebe, vzrušení i uvolnění a nechá nás zapomenout na běžné starosti a povinnosti. Na výběr je více typů masáží. Velmi oblíbená je nuru masáž, při které se používá opravdu velmi kluzký gel, přednost ale můžete dát i mýdlovým bublinám nebo masáži s tancem. Vždy o vás bude dobře postaráno a celou masáž si užijete, oproti té klasické totiž masérka nepoužívá jen ruce, ale celé tělo. A na tom vašem se nevyhýbá při masáži žádné partii a to ani těm intimním. Erotická masáž je zakončena vaším vyvrcholením, užijete si ji tak doslova od začátku do konce.

Na dobré adrese

Společná sprcha nebo koupel vám pomohou zbavit se studu a naladit se na masáž. Příjemná atmosféra, tlumené světlo a naprosté soukromí pak zajistí, že při masáži nemusíte na nic myslet a můžete si ji dokonale užít. Zda zavřete oči a vychutnáte si doteky, nebo budete pozorovat masérku oděnou ve spodním prádle při práci je jen na vás. Můžete si samozřejmě i povídat a vyptat se na vše, co vás zajímá. Při masáži se využijí i různé masážní oleje, emulze nebo Nuru gel, podle toho, jaký typ masáže jste si vybrali. Pokud vám doteky na určitých místech vadí, není žádný problém se s masérkou domluvit, nejdůležitější je vaše spokojenost. Intimní masáže už nejsou doménou zapadlých salónů v tmavých uličkách, naopak, erotické masáže v Praze najdete v centru.

Při výběru masážního salónu tak zvolte zaběhlý podnik, ve kterém se o vás masérky skvěle postarají a vy budete z masáže odcházet s úsměvem a plní nové energie a chuti do života.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.