Domů » Vzrušení i relaxace, to je erotická masáž
Lifestyle

Vzrušení i relaxace, to je erotická masáž

Nevšední zážitek i možnost, jak si, lidově řečeno, dobít baterky je erotická masáž. Oproti té klasické vám nabídne kromě odpočinku také vzrušení.

Dokonalý relax

V uplynulých týdnech měla většina z nás život trochu vzhůru nohama a ne vlastním přičiněním. Potřeba vyčistit si hlavu a zanechat alespoň na chvíli všechny starosti za sebou je tak naprosto pochopitelná. Erotická masáž nám dopřeje čas jen pro sebe, vzrušení i uvolnění a nechá nás zapomenout na běžné starosti a povinnosti. Na výběr je více typů masáží. Velmi oblíbená je nuru masáž, při které se používá opravdu velmi kluzký gel, přednost ale můžete dát i mýdlovým bublinám nebo masáži s tancem. Vždy o vás bude dobře postaráno a celou masáž si užijete, oproti té klasické totiž masérka nepoužívá jen ruce, ale celé tělo. A na tom vašem se nevyhýbá při masáži žádné partii a to ani těm intimním. Erotická masáž je zakončena vaším vyvrcholením, užijete si ji tak doslova od začátku do konce.

Na dobré adrese

Společná sprcha nebo koupel vám pomohou zbavit se studu a naladit se na masáž. Příjemná atmosféra, tlumené světlo a naprosté soukromí pak zajistí, že při masáži nemusíte na nic myslet a můžete si ji dokonale užít. Zda zavřete oči a vychutnáte si doteky, nebo budete pozorovat masérku oděnou ve spodním prádle při práci je jen na vás. Můžete si samozřejmě i povídat a vyptat se na vše, co vás zajímá. Při masáži se využijí i různé masážní oleje, emulze nebo Nuru gel, podle toho, jaký typ masáže jste si vybrali. Pokud vám doteky na určitých místech vadí, není žádný problém se s masérkou domluvit, nejdůležitější je vaše spokojenost. Intimní masáže už nejsou doménou zapadlých salónů v tmavých uličkách, naopak, erotické masáže v Praze najdete v centru.

Při výběru masážního salónu tak zvolte zaběhlý podnik, ve kterém se o vás masérky skvěle postarají a vy budete z masáže odcházet s úsměvem a plní nové energie a chuti do života.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.